OCHRONA DANYCH OSOBOWYCH – informacja o przetwarzaniu danych osobowych osób fizycznych w Starostwie Powiatowym w Myśliborzu   Z dniem 25 maja 2018 r. we wszystkich krajach należących do Unii Europejskiej zaczęło...

kontakt

Miasto i Gmina Barlinek

barlinek ul. Niepodległości 20
74-320 Barlinek
tel. 95 746 55 40

umig@barlinek.pl

Gmina Boleszkowice

boleszkowice ul. Świerczewskiego 24
74-407 Boleszkowice
tel. 95 760 61 24

boleszkowice@boleszkowice.pl

Miasto i Gmina Myślibórz

mysliborz Rynek im. Jana Pawła II 1
74-300 Myślibórz
tel. 95 747 20 61

mysliborz@mysliborz.pl

Miasto i Gmina Dębno

debno ul. J.Piłsudskiego 5
74-400 Dębno
tel. 95 760 30 02

umig@debno.pl

Gmina Nowogródek Pomorski

nowogrdek pomorski ul. A. Mickiewicza 15
74-304 Nowogródek Pomorski
tel. 95 747 17 60

sekretariat.gm @nowogrodekpomorski.pl

AKTUALNOŚCI

2018-07-12 12:43:09

Myśliborskie Obchody ŚWIĘTA POLICJI

We wtorek 10 lipca w Myśliborskim Ośrodku Kultury odbyła się uroczystość obchodów „Święta Policji”. Myśliborscy policjanci podczas uroczystej gali w gronie przedstawicieli władz samorządowych, współdziałających z Policją instytucji, zaproszonych gości a także mieszkańców powiatu myśliborskiego, odebrali wyróżnienia oraz akty mianowania na wyższe stopnie służbowe.

W tegorocznych obchodach Święta Policji uczestniczył Zastępca Komendanta Wojewódzkiego Policji w Szczecinie Marek Jasztal. Komendant Powiatowy Policji w Myśliborzu podinsp. Dariusz Ufnowski, w swoim przemówieniu podkreślił, że pomimo następujących zmian i wydarzeń obecnie policjanci są kontynuatorami odwiecznego zadania zapobiegania i zwalczania przestępczości. Komendant podziękował funkcjonariuszom za codzienny trud, zaangażowanie i profesjonalizm w służbie. Wyraził również słowa uznania i podziękowania wobec samorządów i służb współpracujących z Policją za podążanie wspólną drogą na rzecz bezpieczeństwa.

Po przemówieniu nastąpiło wręczenie aktów mianowania na wyższe stopnie policyjne oraz wyróżnień dla pracowników komendy. Podziękowania otrzymali także przedstawiciele samorządów lokalnych, instytucji oraz osoby stale współpracujące z myśliborską jednostką. Komendant Wojewódzki Policji w Szczecinie insp. Jacek Cegieła wyróżnił myśliborskich funkcjonariuszy oraz pracowników Komendy za sumienność, zaangażowanie i wzorowe wykonywanie obowiązków służbowych. W 2018 roku w Komendzie Powiatowej Policji w Myśliborzu zostało mianowanych 40 policjantów na wyższe stopnie służbowe:

- w korpusie oficerów młodszych na wyzszy stopień mianowano 2 policjantów
- w korpusie aspirantów na wyższy stopień mianowano 11 policjantów,
- w korpusie podoficerów na wyższy stopień mianowano 27 policjantów,

Ponadto, decyzją Komendanta Powiatowego Policji w Myśliborzu podinsp. Dariusza Ufnowskiego w korpusie szeregowych na stopień starszego posterunkowego mianowano 2 policjantów.

Po wręczeniu mianowań i wyróżnień głos zabrali zaproszeni goście m.in.  Starosta Myśliborski Pani Danuta Patkowska, która nie szczędziła słów podziękowań za dotychczasową współpracę, gratulacji otrzymanych awansów i wyróżnień, a także życzyła wielu sukcesów, dobrego zdrowia, optymizmu i pomyślności w realizacji ambitnych planów i zamierzeń.

Podczas uroczystości głos zabrali także Zastępca Zachodniopomorskiego Komendanta Wojewódzkiego Państwowej Straży Pożarnej w Szczecinie bryg. Marek Popławski oraz Komendant Powiatowy Państwowej Straży Pożarnej w Myśliborzu mł. bryg. Grzegorz Słota. Panowie Komendanci dziękując za wzorową współpracę, na ręce Komendanta Powiatowego Policji w Myśliborzu podinsp. Dariusza Ufnowskiego złożyli gratulacje za zaangażowanie i profesjonalne zabezpieczenie Wojewódzkich Obchodów Dnia Strażaka, które miały miejsce w maju tego roku w Myśliborzu z udziałem Ministra Spraw Wewnętrznych i Administracji Joachima Brudzińskiego. Jako ostatni głos zabrał Zastępca Komendanta Wojewódzkiego Policji w Szczecinie Marek Jasztal, który oprócz podziękowań skierowanych do policjantów, ich rodzin oraz pracowników Policji, podziękował także przedstawicielom lokalnych samorządów i instytucji współpracujących na co dzień z myśliborską Policją.

Na zakończenie Powiatowych Obchodów Święta Policji w Myśliborzu nastąpiła część artystyczna, podczas której zaprezentowała się laureatka Powiatowego Przeglądu Solistów i Zespołów Estradowych z awansem na stopień wojewódzki, laureatka wielu ogólnopolskich festiwali piosenki, absolwentka Szkoły Muzycznej I Stopnia w Myśliborzu Renata Raźna.

Wszystkim policjantkom, policjantom i pracownikom myśliborskiej Policji, a szczególnie tym, dla których tegoroczne Święto Policji łączyło się z wyróżnieniem i awansem zawodowym serdecznie gratulujemy !

  

eURZĄD

bip

eboi

elektroniczny samorząd

Internetowy System Umawiania Wizyt w Wydziale Komunikacji

RSO

dzienniki ustaw

monitor polski

dla nieslyszacych

Nieruchomosci

Kalendarz imprez

  Marzec 2019  
Pn Wt Śr Cz Pt So Ni
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31

 

ISO
ISO 9001

LAUREAT

Obsługa techniczna
ALFA TV

Korzystanie z serwisu oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki. Nie pokazuj więcej tego powiadomienia