2019-03-19 12:55:33

VI Sesja Rady Powiatu w Myśliborzu

Przewodniczący Rady Powiatu w Myśliborzu informuje, że w dniu 27 marca 2019 roku (środa) o godz. 13:00 w sali posiedzeń Starostwa Powiatowego w Myśliborzu, przy ul. Północnej 15 odbędzie się VI Sesja Rady Powiatu w Myśliborzu.

Porządek obrad:

1. Otwarcie obrad.
  2. Ustalenie porządku obrad.
  3. Informacja o bieżącej sytuacji Szpitala w Barlinku Sp. z o.o. oraz Szpitala w Dębnie Sp. z o.o. im. Świętej Matki Teresy z Kalkuty.
  4. Informacja o stanie bezpieczeństwa i porządku publicznego na terenie Powiatu Myśliborskiego w roku 2018.
  5. Informacja o stanie bezpieczeństwa pożarowego Powiatu Myśliborskiego.
  6. Sprawozdanie z realizacji „Powiatowego Programu Zapobiegania Przestępczości oraz Porządku Publicznego i Bezpieczeństwa Obywateli za rok 2018”.
  7. Informacja z bieżącej działalności Domu Pomocy Społecznej dla Osób Przewlekle Somatycznie Chorych w Myśliborzu.
  8. Sprawozdanie z działalności Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie w Myśliborzu, w tym z realizowanych programów i strategii za rok 2018.
  9. Sprawozdanie z efektów pracy Organizatora Rodzinnej Pieczy Zastępczej w Powiecie Myśliborskim za rok 2018.
  10. Sprawozdanie z realizacji „Wieloletniego Programu współpracy Powiatu Myśliborskiego z organizacjami pozarządowymi oraz podmiotami prowadzącymi działalność pożytku publicznego na lata 2015-2018”.
  11. Sprawozdanie z realizacji „Programu współpracy Powiatu Myśliborskiego z organizacjami pozarządowymi oraz podmiotami prowadzącymi działalność pożytku publicznego na rok 2018”.
  12. Podjęcie uchwały Rady Powiatu w Myśliborzu zmieniającej uchwałę w sprawie Wieloletniej Prognozy Finansowej Powiatu Myśliborskiego na lata 2019-2027.
  13. Podjęcie uchwały Rady Powiatu w Myśliborzu w sprawie zmiany budżetu Powiatu Myśliborskiego na 2019 rok.
  14. Podjęcie uchwały Rady Powiatu w Myśliborzu zmieniającej uchwałę w sprawie utworzenia Centrum Usług Wspólnych Powiatu Myśliborskiego.
  15. Podjęcie uchwały Rady Powiatu w Myśliborzu w sprawie wspólnej obsługi jednostek organizacyjnych Powiatu Myśliborskiego.
  16. Podjęcie uchwały Rady Powiatu w Myśliborzu w sprawie przyjęcia Powiatowego Programu Przeciwdziałania Przemocy w Rodzinie oraz Ochrony Ofiar Przemocy w Rodzinie w Powiecie Myśliborskim na lata 2019-2020.
  17. Podjęcie uchwały Rady Powiatu w Myśliborzu w sprawie określenia wysokości środków Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych przeznaczonych do realizacji w 2019 roku.
  18. Podjęcie uchwały Rady Powiatu w Myśliborzu w sprawie dokonania rocznej oceny działalności Warsztatu Terapii Zajęciowej w Dębnie.
  19. Podjęcie uchwały Rady Powiatu w Myśliborzu w sprawie określenia szczegółowych wymogów dotyczących opracowania „Raportu o stanie Powiatu Myśliborskiego”.
  20. Podjęcie uchwały Rady Powiatu w Myśliborzu zmieniającej uchwałę Nr XXXIV/309/2013 Rady Powiatu w Myśliborzu z dnia 21 marca 2013 r., w sprawie określenia przystanków komunikacyjnych, warunków i zasad korzystania oraz stawki opłaty za korzystanie z przystanków komunikacyjnych, których właścicielem lub zarządzającym jest Powiat Myśliborski.
  21. Podjęcie uchwały Rady Powiatu w Myśliborzu w sprawie wyrażenia zgody na zawarcie kolejnej umowy dzierżawy lokalu użytkowego.
  22. Podjęcie uchwały Rady Powiatu w Myśliborzu w sprawie rozpatrzenia skargi na działalność Starosty Myśliborskiego.
  23. Podjęcie uchwały Rady Powiatu w Myśliborzu w sprawie rozpatrzenia skargi na Dyrektora Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 1 im. Juliusza Słowackiego w Dębnie.
  24. Podjęcie uchwały Rady Powiatu w Myśliborzu w sprawie rozpatrzenia skargi na działalność Dyrektora Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie w Myśliborzu.
  25. Podjęcie uchwały Rady Powiatu w Myśliborzu w sprawie rozpatrzenia skargi na Zarząd Powiatu w Myśliborzu.
  26. Wybór Komisji skarg, wniosków i petycji, w tym podjęcie uchwały w sprawie stwierdzenia wyboru członków Komisji skarg, wniosków i petycji.
  27. Podjęcie uchwały Rady Powiatu w Myśliborzu w sprawie powołania członka Komisji Finansów, Budżetu i Rozwoju Gospodarczego.
  28. Podjęcie uchwały Rady Powiatu w Myśliborzu w sprawie powołania członka Komisji Finansów, Budżetu i Rozwoju Gospodarczego.
  29. Interpelacje i zapytania radnych.
  30. Sprawozdanie z pracy Zarządu Powiatu.
  31. Sprawozdanie z działań podejmowanych przez Przewodniczącego Rady w okresie międzysesyjnym.
  32. Oświadczenia radnych.
  33. Zamknięcie obrad.