Jak załatwić sprawę w Starostwie Powiatowym w Myśliborzu  w czasie stanu epidemicznego? We wszystkich lokalizacjach starostwa przywrócona zostaje bezpośrednia obsługa obywateli bez konieczności wcześniejszego umawiania...

kontakt

Miasto i Gmina Barlinek

barlinek ul. Niepodległości 20
74-320 Barlinek
tel. 95 746 55 40

umig@barlinek.pl

Gmina Boleszkowice

boleszkowice ul. Świerczewskiego 24
74-407 Boleszkowice
tel. 95 760 61 24

boleszkowice@boleszkowice.pl

Miasto i Gmina Myślibórz

mysliborz Rynek im. Jana Pawła II 1
74-300 Myślibórz
tel. 95 747 20 61

mysliborz@mysliborz.pl

Miasto i Gmina Dębno

debno ul. J.Piłsudskiego 5
74-400 Dębno
tel. 95 760 30 02

umig@debno.pl

Gmina Nowogródek Pomorski

nowogrdek pomorski ul. A. Mickiewicza 15
74-304 Nowogródek Pomorski
tel. 95 747 17 60

sekretariat.gm @nowogrodekpomorski.pl

AKTUALNOŚCI

2020-03-06 13:45:06

DECYZJE Zarządu Powiatu w Myśliborzu w związku z negatywną opinią Departamentu Zdrowia MSWiA w sprawie nabycia Szpitala w Dębnie

Informujemy, że dnia 5 marca br. odbyło się posiedzenie Zarządu Powiatu w Myśliborzu, którego najważniejszym tematem było omówienie kwestii dotyczących sytuacji Szpitala w Dębnie im. Św. Matki Teresy z Kalkuty Sp. z o.o. w związku z otrzymanym w dniu 02.03.2020r. pismem Dyrektora SPZOZ MSWiA w Szczecinie w sprawie stanowiska Departamentu Zdrowia MSWiA dot.  nabycia przedsiębiorstwa Szpital w Dębnie przez Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej MSWiA w Szczecinie.

Wobec zaistniałej sytuacji Zarząd Powiatu postanowił:

  1. Wystąpić z wnioskiem do Zarządu Spółki Szpital w Dębnie im. Św. Matki Teresy z Kalkuty Sp. z o. o. o zwołanie przez Zarząd Spółki Nadzwyczajnego Zgromadzenia Wspólników Spółki nie później niż do dnia 11 marca 2020 roku.

Jednocześnie  wskazał, aby w porządku przedmiotowego posiedzenia znalazł się punkt dotyczący omówienia sytuacji finansowej Szpitala oraz planów co do jego dalszej działalności w kontekście negatywnej odpowiedzi uzyskanej od Dyrektora SPZOZ MSWiA w Szczecinie w kwestii nabycia przedsiębiorstwa Szpital w Dębnie im. Św. Matki Teresy z Kalkuty Sp. z o.o. przez Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej MSWiA w Szczecinie.

 

  1. Wystąpić z wnioskiem do Przewodniczącego Rady Nadzorczej Szpitala w Dębnie im. Św. Matki Teresy z Kalkuty Sp. z o. o. o zwołanie posiedzenia Rady Nadzorczej, nie później niż do dnia 11 marca 2020 roku, celem omówienia i oceny sytuacji finansowej Szpitala oraz planów co do jego dalszej działalności w kontekście negatywnej odpowiedzi uzyskanej od Dyrektora SPZOZ MSWiA w Szczecinie w kwestii nabycia przedsiębiorstwa Szpital w Dębnie im. Św. Matki Teresy z Kalkuty Sp. z o.o. przez SPZOZ MSWiA w Szczecinie.

 

  1. Wystąpić do Departamentu Zdrowia MSWiA w Warszawie z wnioskiem o przekazanie pisma, decyzji, bądź innego dokumentu zawierającego negatywne stanowisko w sprawie nabycia przedsiębiorstwa Szpital w Dębnie im. Św. Matki Teresy z Kalkuty Sp. z o.o. przez Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej MSWiA w Szczecinie, na podstawie którego Wspólnicy Spółki Szpital w Dębnie otrzymali w dniu 2 marca br. pismo Dyrektora SPZOZ MSWiA w Szczecinie w sprawie, oraz przekazanie upoważnienia wydanego Dyrektorowi SPZOZ MSWiA w Szczecinie do udzielenia odpowiedzi wspólnikom Szpitala w Dębnie w imieniu Departamentu Zdrowia MSWiA.

 

  1. Zorganizować spotkanie przy udziale analityka finansowego w obszarze finansów szpitali  w celu omówienia dalszych kierunków działania i sytuacji spółki Szpital w Dębnie im. Św. Matki Teresy z Kalkuty Sp. z o.o.

 

  1. Wystąpić na najbliższym posiedzeniu Zarządu Powiatu z wnioskiem o zwołanie nadzwyczajnej sesji Rady Powiatu w Myśliborzu w celu poinformowania radnych Rady Powiatu, pracowników Szpitala w Dębnie, mieszkańców Powiatu Myśliborskiego oraz wszystkich zainteresowanych, o dalszych kierunkach działania i sytuacji Spółki Szpital w Dębnie im. Św. Matki Teresy z Kalkuty Sp. z o.o.


 

eURZĄD

75 lat Pomorza Zachodniego

bip

eboi

elektroniczny samorząd

Internetowy System Umawiania Wizyt w Wydziale Komunikacji

Nieodpłatna pomoc prawna, porady obywatelskie i mediacja

RSO

dzienniki ustaw

monitor polski

dla nieslyszacych

Nieruchomosci

Kalendarz imprez

  Wrzesień 2020  
Pn Wt Śr Cz Pt So Ni
  1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30        

 

ISO
ISO 9001

LAUREAT

Obsługa techniczna
ALFA TV

Korzystanie z serwisu oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki. Nie pokazuj więcej tego powiadomienia