Z uwagi na kwarantannę pracowników Wydziału Komunikacji w Myśliborzu, wszelkie podania/wnioski należy wrzucać do przygotowanej urny, która znajduje się przy wejściu do budynku Starostwa Powiatowego przy ul. Północnej...

kontakt

Miasto i Gmina Barlinek

barlinek ul. Niepodległości 20
74-320 Barlinek
tel. 95 746 55 40

umig@barlinek.pl

Gmina Boleszkowice

boleszkowice ul. Świerczewskiego 24
74-407 Boleszkowice
tel. 95 760 61 24

boleszkowice@boleszkowice.pl

Miasto i Gmina Myślibórz

mysliborz Rynek im. Jana Pawła II 1
74-300 Myślibórz
tel. 95 747 20 61

mysliborz@mysliborz.pl

Miasto i Gmina Dębno

debno ul. J.Piłsudskiego 5
74-400 Dębno
tel. 95 760 30 02

umig@debno.pl

Gmina Nowogródek Pomorski

nowogrdek pomorski ul. A. Mickiewicza 15
74-304 Nowogródek Pomorski
tel. 95 747 17 60

sekretariat.gm @nowogrodekpomorski.pl

AKTUALNOŚCI

2003-12-03 13:25:36

III Zachodniopomorskie Igrzyska Powiatów

W dniu 28.11.2003r. w Zamku Książąt Pomorskich w Szczecinie odbyło się podsumowanie i ogłoszenie wyników III Zachodniopomorskich Igrzysk Powiatów.
W spotkaniu uczestniczyli: Marszałek Województwa Zachodniopomorskiego, prezesi Wojewódzkiej Federacji Sportu, Szkolnego Związku Sportowego oraz przedstawiciele władz samorządowych powiatów, miast na prawach powiatów i gmin województwa zachodniopomorskiego.
Trzecia edycja Zachodniopomorskich Igrzysk Powiatów organizowana z inicjatywy Zachodniopomorskiego Oddziału Wojewódzkiego Narodowego Funduszu Zdrowia i Urzędu Marszałkowskiego przy współudziale Wojewódzkiego Szkolnego Związku Sportowego, Zachodniopomorskich Związków Sportowych i Zachodniopomorskiego Kuratora Oświaty zyskała pozytywną opinię młodzieży, działaczy sportowych i władz samorządowych. Wzięło w niej udział 44 tysiące uczestników z szkół gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych reprezentujących wszystkie powiaty naszego województwa.
W klasyfikacji generalnej III Zachodniopomorskich Igrzysk Powiatów powiat myśliborski uplasował się na ósmym miejscu na dwadzieścia jeden sklasyfikowanych powiatów (w ubiegłym roku na 11 miejscu).
Wyniki klasyfikacji:
1. Szczecin - 1.119,5 pkt.,
2. Stargard Szcz.- 855 pkt.,
3. Gryfino - 738 pkt.,
4. Koszalin - Grodzki - 703 pkt.,
5. Goleniów - 687 pkt.
6. Kołobrzeg - 504,5 pkt.
7. Szczecinek - 490 pkt.,
8. Myślibórz - 431 pkt.,
9. Gryfice - 409,5 pkt.,
10. Pyrzyce - 344,5 pkt.,
W klasyfikacji szkół gimnazjalnych powiat myśliborski zajął szóste miejsce - 254,5 pkt., (w ubiegłym roku miejsce siódme), a w klasyfikacji szkół ponadgimnazjalnych - dziewiąte miejsce - 177 pkt. (w ubiegłym roku jedenaste miejsce).
Punkty dla powiatu zdobyły:
Gimnazja:
1. Gimnazjum Dębno - 78,5 pkt.,
2. Gimnazjum Myślibórz - 74 pkt.,
3. Gimnazjum Nr 2 Barlinek - 61 pkt.,
4. Gimnazjum Nr 1 Barlinek - 23 pkt.,
5. Gimnazjum Boleszkowice - 6 pkt.,
Gimnazjum Karsko - 6 pkt.,
Gimnazjum Smolnica - 6 pkt.,
Szkoły Ponadgimnazjalne:
1. ZSP Nr 1 Barlinek - 90 pkt.,
2. ZSOgól. Barlinek - 37 pkt.,
3. ZSP Nr 3 Myślibórz - 30 pkt.,
4. ZSP Nr 1 Myślibórz - 10 pkt.,
ZSP Nr 2 Myślibórz - 10 pkt.,
Reprezentanci powiatu - medaliści III Igrzysk:

Medale złote:
1. Tomasz Weczera - Gimnazjum Dębno - skok wzwyż - LA,
2. Aleksandra Stanisławska - Gimnazjum Nr 2 Barlinek - pchnięcie kulą - LA,
3. ZSP Nr 1 Barlinek - piłka nożna chłopców.
Medale srebrne:
1. Krasowska Katarzyna - Gimnazjum Nr 1 Barlinek - 300m - LA,
2. Ignaś Mariusz - Gimnazjum Nr 2 Barlinek - 100m - LA,
3. Ignaś Mariusz - Gimnazjum Nr 2 Barlinek - 300 m - LA.
4. ZSP Nr 1 Barlinek - Sztafetowe Biegi Przełajowe - chłopców.
Medale brązowe:
1. Gimnazjum Dębno - piłka ręczna - dziewcząt,
2. Krasowska Katarzyna - Gimnazjum Nr 1 Barlinek - 100m - LA,
3. Tomasz Weczera - Gimnazjum Dębno - skok w dal - LA.



+ dodaj swoją opinie
Autor:
E-mail:
Treść:

Komentarze są własnością ich twórców.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.



Komentarz pojawi się w chwili akceptacji wpisu przez administratorów!

 

eURZĄD

75 lat Pomorza Zachodniego

bip

eboi

elektroniczny samorząd

Internetowy System Umawiania Wizyt w Wydziale Komunikacji

Nieodpłatna pomoc prawna, porady obywatelskie i mediacja

RSO

dzienniki ustaw

monitor polski

dla nieslyszacych

Nieruchomosci

Kalendarz imprez

  Listopad 2020  
Pn Wt Śr Cz Pt So Ni
            1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30            

 

ISO
ISO 9001

LAUREAT

Obsługa techniczna
ALFA TV

Korzystanie z serwisu oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki. Nie pokazuj więcej tego powiadomienia