Uroczyste podpisanie umowy- pomoc finansowa na poprawę jakości infrastruktury sportowej

W dniu 16 lipca 2021 r. w Starostwie Powiatowym w Myśliborzu nastąpiło uroczyste podpisanie umowy w sprawie udzielenia Powiatowi Myśliborskiemu pomocy finansowej w kwocie 19.000,00 zł na realizację zadania pn.: „Poprawa jakości infrastruktury sportowej na terenie powiatu myśliborskiego”.

Umowa została podpisana przez Wicemarszałka Województwa Zachodniopomorskiego-  Olgierda Kustosza, Członka Zarządu Województwa Zachodniopomorskiego - Stanisława Wziątka, Starostę Myśliborskiego - Andrzeja Potyrę oraz Wicestarostę Myśliborskiego - Alicję Prill, przy kontrasygnacie Skarbnika Powiatu Myśliborskiego - Małgorzaty Popławskiej i udziale Dyrektora Wydziału Rolnictwa i Rybactwa w Urzędzie Marszałkowskim Województwa Zachodniopomorskiego - Arkadiusza Janowicza.

Zadanie swoim zakresem obejmuje wykonanie prac związanych z konserwacją, czyszczeniem, naprawą kompleksów sportowych przy:

• Zespole Szkół i Placówek Oświatowych im. S. Dariusa i S. Girenasa w Myśliborzu (wykonanie prac na boisku piłkarskim, boisku wielofunkcyjnym oraz bieżni),
  • Zespole Szkół nr 1 im. Juliusza Słowackiego w Dębnie (wykonanie prac na boisku piłkarskim i boisku wielofunkcyjnym).

Zadanie zostanie zrealizowane w 2021 r.