- Aktualności
- Aktualności KORONAWIRUS
- Władze Powiatu
- Prezentacja Powiatu
- Niepodległa
- Nowa siedziba Starostwa
- Realizowane projekty
- Konsultacje społeczne
- Oświata
- Kontakt
- Biuro Rzeczy Znalezionych
- Powiat przyjazny przedsiębiorcom
- Historia
- Turystyka
- Kultura i Sport
- Geografia
- Środowisko
- Ochrona zdrowia
- Ochrona Danych Osobowych
- Nieodpłatna pomoc prawna
- NGO
- Złoty Żagiel
- Galeria
- Przydatne Informacje
- Bezpieczeństwo na drogach
Gmina Boleszkowice
ul. Świerczewskiego 2474-407 Boleszkowice
tel. 95 760 61 24
boleszkowice@boleszkowice.pl
Miasto i Gmina Myślibórz
Rynek im. Jana Pawła II 174-300 Myślibórz
tel. 95 747 20 61
mysliborz@mysliborz.pl
Gmina Nowogródek Pomorski
ul. A. Mickiewicza 1574-304 Nowogródek Pomorski
tel. 95 747 17 60
sekretariat.gm @nowogrodekpomorski.pl
AKTUALNOŚCI
2012-09-26 13:56:57
Sukcesy sportowców Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 3 w Myśliborzu.
Dnia 21 września 2012r. na Stadionie Miejskim w Barlinku rozegrana została XII Edycja Szkolnej Ligii Lekkoatletycznej Szkół Ponadgimnazjalnych Powiatu Myśliborskiego. Dzięki fantastycznej postawie naszych sportowców - nasza szkoła zdobyła drużynowo dwa I miejsca w Powiecie Myśliborskim w konkurencjach dziewcząt i chłopców. Dziewczęta i chłopcy startowali następujących konkurencjach: 100 m, 400 m, 800 m (chłopcy 1500 m), skok w dal, pchnięcie kulą, sztafeta 4 x 100 m.
Opiekunami drużyny byli: mgr Sylwester Kupiec i mgr Dariusz Wróbel.
Reprezentacja ZSP Nr 3 w Myśliborzu w XII Edycji Szkolnej Ligii Lekkoatletycznej Szkół Ponadgimnazjalnych Powiatu Myśliborskiego w składzie:
1. Kopczyńska Patrycja,
2. Zagórska Karolina,
3. Palpuchowska Justyna,
4. Ciwińska Marta,
5. Szymańska Paulina,
6. Sobczak Karolina,
7. Chmielewska Karolina,
8. Palpuchowska Anna,
9. Łatacz Karolina,
10. Letka Aneta,
11. Matyjaszko Sara,
12. Sołtys Piotr,
13. Urbaniak Karolina,
14. Snopek Monika,
15. Marczewska Marta,
16. Grab Oskar,
17. Kobusiak Patryk,
18. Grab Karol.
19. Wekwerth Dominik.
20. Marczak Adam.
21. Kucharski Patryk,
22. Kosmala Daniel,
23. Osiecki Michał,
24. Cichocki Łukasz,
25. Heropolitański Kornel,
26. Sielski Paweł.
Opracowali: Dariusz Wróbel, Tadeusz Urbaniak
eURZĄD
Kalendarz imprez
Grudzień 2020 | ||||||
Pn | Wt | Śr | Cz | Pt | So | Ni |
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | |
7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 |
14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 |
21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 |
28 | 29 | 30 | 31 |