- Aktualności
- Aktualności KORONAWIRUS
- Władze Powiatu
- Prezentacja Powiatu
- Niepodległa
- Nowa siedziba Starostwa
- Realizowane projekty
- Konsultacje społeczne
- Oświata
- Kontakt
- Biuro Rzeczy Znalezionych
- Powiat przyjazny przedsiębiorcom
- Historia
- Turystyka
- Kultura i Sport
- Geografia
- Środowisko
- Ochrona zdrowia
- Ochrona Danych Osobowych
- Nieodpłatna pomoc prawna
- NGO
- Złoty Żagiel
- Galeria
- Przydatne Informacje
- Bezpieczeństwo na drogach
Gmina Boleszkowice
ul. Świerczewskiego 2474-407 Boleszkowice
tel. 95 760 61 24
boleszkowice@boleszkowice.pl
Miasto i Gmina Myślibórz
Rynek im. Jana Pawła II 174-300 Myślibórz
tel. 95 747 20 61
mysliborz@mysliborz.pl
Gmina Nowogródek Pomorski
ul. A. Mickiewicza 1574-304 Nowogródek Pomorski
tel. 95 747 17 60
sekretariat.gm @nowogrodekpomorski.pl
AKTUALNOŚCI
2012-11-13 10:15:14
Podsumowanie sezonu sportowego 2012 w Międzyszkolnym Klubie Sportowym Szkuner.
09 listopada 2012r. odbyło się podsumowanie sezonu sportowego w Międzyszkolnym Klubie Sportowym Szkuner.
W spotkaniu, którego gospodarzem był Dyrektor Powiatowego Ośrodka Sportu i Rekracji "Szkuner" Pan Zbigniew Cielecki, wzieli udział młodzi żeglarze, lekkoatleci, rodzice, trenerzy, członkowie Zarządu Klubu.
W trakcie spotkania przedstawiono: pokaz multimedialny z regat i imprez jakie organizował Klub w 2012r.: (Regaty z okazji Dni Myśliborza, Dzień Białych Żagli z okazji Dnia Dziecka, XLI Regaty o Puchar L.Teligi, Regaty o Błękitną Wstęgę Jeziora Myśliborskiego, Regaty o Puchar Ryszarda, Puchar Jesieni, Regaty Zakończenia Sezonu), regat i imprez krajowych w których startowali żeglarze i lekkoatleci, przedstawiono wyniki sportowe, oraz wręczono wyróżnienia i dyplomy dla najlepszych sportowców.
W minionym roku żeglarze startowali w 14 regatach centralnych Narodowych Stowarzyszeń, KIasy Cadet, Optimist, Laser oraz Polskiego Związku Żeglarskiego i 10 zawodach lekkoatletycznych, OZLA i PZLA. Z ważniejszych wymienić należy:
- Finały Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży w żeglarstwie w Frydmanie (Cadet) i Pucku,(Laser 4,7)
- Mistrzostwa Polski Młodzików w lekkiej atletyce w Słubicach,
- Mistrzostwa Polski w klasie Laser Radial w Charzykowy,
- Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików w lekkiej atletyce w Poznaniu i w żeglarstwie w Kiekrzu (Optimist,)
- Mistrzostwa Narodowego Stowarzyszenia Klasy Optimist młodzików w Złocieńcu, i grupy B kl. optimist w Iławie,
- Mistrzostwa Województwa Zachodniopomorskiego w żeglarstwie w Myśliborzu i Złocieńcu i w lekkiej atletyce w Szczecinie ,Gryfinie i Białogardzie.
- eliminacje do OOM i Mistrzostw Świata i Europy w klasie Cadet. (Kiekrz, Mielno) i Laser (Puck, Trzebież, Gdynia).
Wyróznienia i dypolomy za bardzo dobre wyniki sportowe z rąk Komandora MKS "Szkuner" Ryszarda Szymczyka i Dyrektora POSiR Szkuner Zbigniewa Cieleckiego otrzymali :
- Maksym Kulicki - 12 miejsce w finałach Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży w klasie Laser 4,7, złoty medalista Mistrzostw Okręgu Zachodnopomorskiego w kl .Laser 4,7, złoty medalista w klasie Laser 4,7 w Wojewódzkiej Olimpiady Młodzieży w żeglarstwie,
- Sławomir Patroś, Maciej Sobociński - 14 miejsce w finałach Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży w klasie Cadet ,złote medale w Mistrzostwach Okręgu i Wojewódzkiej Olimpiadzie Młodzieży w żeglarstwie.
- Grzegorz Zając , Kornel Brzeziński - 22 miejsce w finałach Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży w klasie Cadet, brązowe medale w Mistrzostwach Okręgu i Wojewódzkiej Olimpiady Młodzieży w żeglarstwie.
- Marcel Misiaszek - 5 miejsce w Międzywojewódzkich Mistrzostwch Młodzików w klasie Optimist, srebrny medal w klasie Optimist w Wojewódzkiej Olimpiadzie Młodzieży w żeglarstwie,19 miejsce w Mistrzostwach Narodowego Stowarzyszenia klasy Optimist do lat 11,
- Kacper Fabian - 15 miejsce w Mistrzostwach Narodowego Stowarzyszenia klasy Optimist do lat 11, brązowy medal w klasie Optimist w Wojewódzkiej Olimpiady Młodzieży w żeglarstwie.19 miejsce w Międzywojewódzkich Mistrzostwach Młodzików w klasie Optimist .
- Eliza Lenartowicz -16 miejsce w Mistrzostwach Polski Młodzików w lekkiej atletyce w biegu na 1000m, srebrny medal w Międzywojewódzkich Mistrzostwach Młodzików w lekkiej atletyce, srebny medal w Mistrzostwach Województwa w biegach przełajowych, złoty medal w Mistrzostwach Mojewództwa w lekkiej atletyce młodzików w biegu na 600 m.
- Nikola Boroń - brązowy medal w Międzywojewódzkich Mistrzostwach Młodzików w lekkiej atletyce,srebry medal w biegu na 1000 m w Mistrzostwach Województwa w ramach gimnazjady, 4 miejsce w biegu na 600m w Mistrzostwach Województwa młodzików w la,
- Paweł Dąbrowski - srebrny medal w biegu na 2000 m w Mistrzostwach Województwa młodzików w la,
- Agata Ligęza -12 miejsce Mistrzostwach Województwa w biegach przełajowych, Jagoda Michalak 7 miejsce w biegu na 2000 m w Mistrzostwach Województwa w biegach przełajowych,
Olgierd Liberski, Dawid Kasprzak, Kewin Brzeziński, otrzymali dyplomy za aktywny udział w realizacji cyklu treningowego. Dyrektor POSiR Szkuner Zbigniew Cielecki wręczył dyplomy dla młodych żeglarzy MOS -u którzy w 2012 roku w startowali w regatach Narodowego Stowarzyszenia Klasy Optimist - dyplomy otrzymali: Jakub Janasiak, Emil Kojszewski, Aleks Zimek, Kornel Grabowski, Julia Białecka , Sebastaian Lewandowski
W imieniu Zarządu Klubu Ryszard Szymczyk pogratulował sportowcom za wyniki sportowe, podziękował trenerom Zbigniewowi Cieleckiemu, Andrzejowi Serafinowi za konsekwentną pracę szkoleniową ,która przniosła tak dobre wyniki sportowe, rodzicom za codzienną pomoc materialną i sprzętową związaną z realizacją procesu szkolenia żeglarskiego i lekkoatletycznego.
Robert Kulicki
eURZĄD
Kalendarz imprez
Grudzień 2020 | ||||||
Pn | Wt | Śr | Cz | Pt | So | Ni |
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | |
7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 |
14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 |
21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 |
28 | 29 | 30 | 31 |