28 Piotr Kokiel MKS Szkuner Myślibórz
    34 Patryk Ostrowski MKS Szkuner Myślibórz

1000 m DZIEWCZĘTA
    16 Katarzyna Ligęza

W punktacji medalowej , jak również w klasyfikacji punktowej MKS Szkuner zajął 1 miejsce,

3 UKS Przełaj Zerków WLP - 6 pkt.

02 marca 2013r. w Policach odbyły się Mistrzostwa Województwa Zachodniopomorskiego w Biegach Przełajowych. W zawodach startowało 149 sportowców z 23 klubów sportowych z naszego województwa.
    Bardzo dobrze zaprezentowali się młodzi sportowcy z MKS "Szkuner" Myślibórz zdobywając 3 medale.
    • Złoty medal w biegu na 1500 metrów młodziczek zdobyła Nikola Boroń, 8 miejsce zajęła Agata Ligęza ,
    • Srebrny medal w biegu na 1500 metrów młodzików zdobył Olgierd Liberski, 13 miejsce zajął Kacper Sokołowski,17 miejsce zajął Michał Jackowiak, a 21 był Piotr Kokiel.
    • Złoty medal w biegu na 2000metrów juniorek młodszych zdobyła Eliza Lenartowicz, a Martyna Jaśkowiec była 11,
    • W biegu na 1000 metrów młodziczek 5 miejsce zajęła Natalia Banach, a Natalia Tomczyk była 7.
    • W biegu na 3000metrów juniorek młodszych 4 miejsce zajęła Jagoda Michalak.
    W punktacji medalowej MKS Szkuner zajął 1 miejsce, a w klasyfikacji punktowej 4 miejsce w województwie.

16 lutego 2013r. w Gryfinie odbył się trzeci, kończący tegoroczną edycję, rzut GRAND PRIX Gryfina W Biegach Górskich. W zawodach z powodzeniem wzięli udział młodzi sportowcy z Myślibórza.
    • kategoria młodzików
    dziewczęta (1500 m) Nikola Boroń zajęła pierwsze miejsce, a Natalia Tomczyk była trzecia.
    chłopcy (2000 m) Olgierd Liberski trzecie miejsce
    • kategoria – juniorzy młodsi
    dziewczęta (2000 m) - Eliza Lenartowicz - pierwsze miejsce, Jagoda Michalak - drugie miejsce
    • kategoria – juniorzy
    chłopcy (3000 m) Szymon Cielecki - trzecie miejsce

Przedstawione wyniki są dobrym prognostykiem przed zmaganiami Mistrzowskimi w ramach Olimpiady Młodzieży, Mistrzostw Polski Młodzików, Juniorów.
    Słowa uznania należą się trenerom sekcji lekkoatletycznej Panu Zbigniewowi Cieleckiemu i Wojciechowi Kowalikowi.