- Aktualności
- Aktualności KORONAWIRUS
- Władze Powiatu
- Prezentacja Powiatu
- Niepodległa
- Nowa siedziba Starostwa
- Realizowane projekty
- Konsultacje społeczne
- Oświata
- Kontakt
- Biuro Rzeczy Znalezionych
- Powiat przyjazny przedsiębiorcom
- Historia
- Turystyka
- Kultura i Sport
- Geografia
- Środowisko
- Ochrona zdrowia
- Ochrona Danych Osobowych
- Nieodpłatna pomoc prawna
- NGO
- Złoty Żagiel
- Galeria
- Przydatne Informacje
- Bezpieczeństwo na drogach
Gmina Boleszkowice
ul. Świerczewskiego 2474-407 Boleszkowice
tel. 95 760 61 24
boleszkowice@boleszkowice.pl
Miasto i Gmina Myślibórz
Rynek im. Jana Pawła II 174-300 Myślibórz
tel. 95 747 20 61
mysliborz@mysliborz.pl
Gmina Nowogródek Pomorski
ul. A. Mickiewicza 1574-304 Nowogródek Pomorski
tel. 95 747 17 60
sekretariat.gm @nowogrodekpomorski.pl
AKTUALNOŚCI
2013-12-03 13:10:12
Podsumowanie sezonu sportowego 2013r. w Międzyszkolnym Klubie Sportowym Szkuner w Myśliborzu.
W piątek 22 listopada 2013r. w siedzibie myśliborskiego Szkunera odbyło się podsumowanie sezonu sportowego 2013r. w Międzyszkolnym Klubie Sportowym Szkuner w Myśliborzu.
W spotkaniu uczestniczyli młodzi żeglarze, lekkoatleci, trenerzy, instruktorzy, rodzice, działacze członkowie Zarządu Klubu.
Stanisław Wysocki, Prezes Klubu, podziękował i pogratulował sportowcom za godne reprezentowanie naszego klubu i miasta na arenach sportowych w kraju i zagranicą, oraz za sukcesy sportowe, podziękował trenerom Andrzejowi Serafinowi - sekcja żeglarska, Zbigniewowi Cieleckiemu, Wojciechowi Kowalikowi - sekcja lekkoatletyczna za zaangażowaną pracę szkoleniową, oraz rodzicom za systematyczną pomoc w realizacji cyklu szkoleniowego.
Sportowcy Szkunera w 2013r. startowali w 35 imprezach o charakterze międzynarodowym, ogólnopolskim i regionalnym, do ważniejszych zaliczyć należy:
lekkaatletyka
- Halowe Mistrzostwa Polski juniorów w Spale,
- Mistrzostwa Polski Juniorów w biegach przełajowych w Kwidzynie,
- Finały Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży w lekkiejatletyce w Łodzi,
- Mistrzostwa Polski Młodzików w Radomiu,
- Halowe mityngi lekkoatletyczne w Cottbus i Neubrandendurgu,
Laser
- Puchar Arki Gdynia - laser 4,7 (eliminacja do Mistrzostw Europy)
- Puchar PZŻ - laser 4,7 w Pucku,
- Puchar PZŻ - laser radial w Pucku,
- I eliminacja do OOM 2013 w Dobrzyniu n/Wisłą
- Finały Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży w Dobrzyniu n/Wisłą,
- Puchar Prezydenta Gdyni,
- Europa Cup - Malcesine /Garda/Włochy,
Optimist
- Regaty o Puchar Trenerów w Gdyni ,
- Srebrny Żagiel Optimista - Kiekrz
- Mistrzostwa PSKO w klasie Optimist do lat 11,
- Mistrzostwa PSKO Optimist gr.B Nieporęt,
- Regaty NULL DREI CUP 2013 w Berlinie,
- Międzynarodowe Mistrzostwa PSKO w klasie Optimist w Kamieniu Pomorskim
- Karl Lemann Regatta -Muggelsee -Berlin,
-
Regaty XLII Schwielochsee Pokalregatta.
Ważniejsze osiągnięcia :
- 6 miejsce na dyst.2000m na Mistrzostwach Polski juniorów mł. w Kwidzynie, 8 miejsce na dyst.1500 m w Finałach Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży w Łodzi, 15 miejsce na Mistrzostwach Polski w hali w Spale, złoty medal w mistrzostwach Województwa w biegu na 2000 m Elizy Lenartowicz,
- 19 miejsce w Mistrzostwach Polski Młodzików na 2000 m, oraz złoty medal w biegach przełajowych w Międzywojewódzkich Mistrzostwach Młodzików Olgierda Liberskiego
- złoty medal Nikoli Boroń w Międzywojewódzkich Mistrzostwach Młodzików w biegach przełajowych, złoty medal w mistrzostwach województwa w biegach przełajowych
- 14 miejsce w finałach Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży w klasie Laser 4,7 w Dobrzyniu oraz złoty medal w mistrzostwach Województwa Maksyma Kulickiego,
-
17 Miejsce w Mistrzostwach PSKO w klasie Optimist gr.B w Nieporęcie, złoty medal w Wojewódzkiej Olimpiadzie Młodzieży , 1 miejsce w regatach XLII Schwielochsee Pokalregatta Marcela Misiaszka,
-
11 miejsce w Mistrzostwach PSKO w klasie Optimist do lat 11, brązowy medal w Wojewódzkiej Olimpiadzie Młodzieży Kacpra Fabiana.
Ponadto bardzo dobre i dobre wyniki sportowe osiągali: Agata Ligęza, Estera Lis, Natalia Banach, Natalia Tomczyk, Jagoda Michalak, Katarzyna Ligęza, Paweł Dąbrowski Piotr Kokiel, Michał Jackowiak, Jakub Janasiak, Emil Kojszewski, Maciej Sobociński, Dawid Kasprzak.
Dla najlepszych sportowców członkowie Zarządu Klubu wręczyli wyróżnienia i dyplomy. W trakcie spotkania przedstawiono pokaz multimedialny z imprez sportowych w których startowali sportowcy Szkunera oraz z imprez organizowanych przez klub w 2013 roku.
Ryszard Szymczyk komandor klubu przedstawił opracowany przez Komitet organizacyjny planowany program obchodów w 2014 roku z okazji 50–lecia myśliborskiego Szkunera.
Z sportowym pozdrowieniem
Stanisław Wysocki
Prezes Klubu
eURZĄD
Kalendarz imprez
Grudzień 2020 | ||||||
Pn | Wt | Śr | Cz | Pt | So | Ni |
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | |
7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 |
14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 |
21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 |
28 | 29 | 30 | 31 |