2014-04-14 09:29:34

OGŁOSZENIE

Rada Nadzorcza spółki SZKUNER Spółka z ograniczona odpowiedzialnością w Myśliborzu ogłasza konkurs na stanowisko

PREZESA ZARZĄDU

Spółki SZKUNER Sp. z o.o. w Myśliborzu

Nr KRS: 0000493602

1. Przedmiotem postepowania kwalifikacyjnego jest dokonanie wyboru Prezesa Zarządu.
    Kandydaci na stanowisko Prezesa Zarządu powinni spełniać następujące wymagania:
1)  wykształcenie wyższe magisterskie, preferowane kierunki: zarządzanie, prawo, ekonomia,
z zakresu kultury fizycznej, techniczne,
2)  korzystanie z pełni praw publicznych,
3)  posiadanie pełnej zdolności do czynności prawnych,
4)  niepodleganie określonym w przepisach prawa ograniczeniom lub zakazom pełnienia funkcji członka zarządu w spółkach prawa handlowego,
5)  niekaralność.
     Dodatkowo preferowane będą:
1)  doświadczenie na stanowiskach kierowniczych w spółkach prawa handlowego,
2)  legitymowanie się zdanym egzaminem na członków rad nadzorczych spółki,
3)  posiadanie wiedzy o zakresie działalności Spółki oraz o sektorze, w którym działa Spółka, ze szczególnym uwzględnieniem spółek komunalnych,
4)  doświadczenie w pozyskiwaniu środków zewnętrznych.
2.  Zgłoszenie kandydata powinno zawierać:
1)  CV ze wskazaniem adresu mailowego i numerem telefonu komórkowego,
2)  list motywacyjny,
3)  kserokopie dyplomu ukończenia studiów wyższych,
4)  kserokopie dokumentów potwierdzających doświadczenie zawodowe, w tym na stanowisku kierowniczym (poświadczone za zgodność z oryginałem przez kandydata),
5)  oświadczenie o posiadaniu pełnej zdolności do czynności prawnych,
6)  oświadczenie o korzystaniu z pełni praw publicznych,
7)  oświadczenie o niepodleganiu określonym w przepisach prawa ograniczeniom i zakazom zajmowania stanowiska członka zarządu w spółkach prawa handlowego,
8)  aktualne zaświadczenie o niekaralności z Krajowego Rejestru Karnego wystawione nie wcześniej niż 3 miesiące przed terminem składania ofert,
9)  oświadczenie kandydata o tym, iż  nie toczy się wobec niego żadne postepowanie karne,
10)  oświadczenie o wyrażeniu zgody przez kandydata na przetwarzanie danych osobowych do celów postepowania kwalifikacyjnego,
11)  koncepcję zarzadzania spółką SZKUNER Sp. z o.o. w Myśliborzu (Nr KRS 0000493602),
12)  zarys koncepcji funkcjonowania i rozwoju spółki SZKUNER Sp. z o.o. w Myśliborzu (Nr KRS 0000493602).
3.  Zgłoszenia należy składać w Kancelarii Podawczej Starostwa Powiatowego w Myśliborzu
w terminie do 25 kwietnia do godz. 14.00 w zamkniętej kopercie z dopiskiem  „Postepowanie kwalifikacyjne na stanowisko Prezesa Zarządu” lub wysłać pocztą na adres: Starostwo Powiatowe, 74-300 Myślibórz, ul. Spokojna 22 z zastrzeżeniem, że korespondencja winna wpłynąć do Starostwa do dnia 25 kwietnia do godz. 14.00.
4.  Zgłoszenia kandydatów złożone po terminie składania ofert oraz zgłoszenia niespełniające wymogów określonych w ogłoszeniu nie podlegają rozpatrzeniu, kandydaci nie zostaną zakwalifikowani do udziału w dalszym postepowaniu kwalifikacyjnym.
5.  Rada Nadzorcza zastrzega sobie możliwość zaproszenia na rozmowę kwalifikacyjną jedynie wybranych kandydatów spośród osób spełniających wymagania zawarte w ogłoszeniu.
6.  O terminie i miejscu przeprowadzenia rozmowy kwalifikacyjnej wybrani kandydaci zostaną powiadomieni indywidualnie (telefonicznie lub za pomocą poczty elektronicznej).
7.  Ustala się, że przedmiotem rozmów kwalifikacyjnych i oceny będą następujące zagadnienia:
1)  znajomość zasad funkcjonowania spółek handlowych,
2)  znajomość zarzadzania i kierowania zespołami pracowników,
3)  wiedza o zakresie działalności Spółki oraz o sektorze, w którym działa Spółka, ze szczególnym uwzględnieniem spółek komunalnych.
8. Rada Nadzorcza może w każdym czasie, bez podania przyczyn, zakończyć postepowanie konkursowe bez wyłonienia kandydata.

Rada Nadzorcza Spółki
SZKUNER Sp. z o.o. w Myśliborzu