2016-04-07 14:44:37

ZAPROSZENIE do podania szacunkowej wartości usługi polegającej na wykonaniu inwentaryzacji stanu lasu oraz uproszczonych planów urządzenia lasu dla lasów niestanowiących własności Skarbu Państwa  położonych na terenie powiatu myśliborskiego, woj. zachodniopomorskie
wraz z prognozą oddziaływania realizacji tego planu na środowisko

Niniejsze zapytanie ma formę rozeznania rynku w zakresie oszacowania wartości zamówienia.

Starostwo Powiatowe w Myśliborzu, w ramach rozeznania cenowego rynku oraz w celu oszacowania wartości zamówienia, zaprasza do podania szacunkowych wartości opracowania niżej przedstawionych dokumentów:

1.  „Inwentaryzacji stanu lasu dla lasów niestanowiących własności Skarbu Państwa położonych
    zbiorczo dla poszczególnych gmin o orientacyjnej łącznej powierzchni ok. 22,97 ha, obowiązującej w okresie od 01.01.2017 r. do 31.12.2026 r.”,
  2. „Uproszczonych planów urządzenia lasu dla lasów niestanowiących własności Skarbu Państwa położonych na terenie powiatu myśliborskiego, województwo zachodniopomorskie, odrębnie dla obrębów ewid. Kierzków, Trzcinna i Równo o orientacyjnej łącznej powierzchni ok. 32,0700 ha, oddzielnie dla każdego obrębu ewidencyjnego, obowiązujących w okresie od 01.01.2017 r. do 31.12.2026 r. odpowiednio:
  1. wraz z prognozą oddziaływania realizacji tych planów na środowisko, o ile będzie wymagana,
  2. bez prognozy oddziaływania na środowisko, gdyby nie była wymagana, ale wraz z uzgodnieniami właściwych organów uzasadnionej możliwości odstąpienia od przeprowadzenia strategicznej oceny oddziaływania na środowisko projektu planów”.

Wymagany termin wykonania planowanego zamówienia:

1. do dnia 18 października 2016 r. Wykonawca będzie zobowiązany przedłożyć 1 egz. inwentaryzacji stanu lasu oraz 1 egz. projektu wykonanych uproszczonych planów urządzenia lasu (dot. zwartych kompleksów leśnych powyżej 10 ha położonych w jednym obrębie) wraz z pozytywną opinią właściwych terytorialnie Nadleśniczych oraz odpowiednio prognozę oddziaływania na środowisko wraz z opiniami właściwych organów lub uzgodnienia właściwych organów uzasadnionej możliwości odstąpienia od przeprowadzenia strategicznej oceny oddziaływania na środowisko projektu planów.
  2. do dnia 05 grudnia 2016 r. Wykonawca będzie zobowiązany dostarczyć ostateczną wersję inwentaryzacji stanów lasu i uproszczonych planów urządzenia lasu wraz z prognozą oddziaływania na środowisko lub stosownymi uzgodnieniami właściwych organów po dokonaniu zgłoszonych poprawek w wymaganej umową ilości egzemplarzy.

Informacje dotyczące sposobu przygotowania szacunkowych wartości opracowań:

1. szacunkowa wycena wartości opracowania powinna zawierać cenę netto i brutto za 1 ha powierzchni objętej dokumentacjami i cenę łączną netto i brutto, w tym na usługę:
  1. sporządzenie „Inwentaryzacji stanu lasu dla lasów niestanowiących własności Skarbu Państwa położonych na terenie powiatu myśliborskiego, województwo zachodniopomorskie, gminy: Barlinek, Boleszkowice, Dębno, Myślibórz i Nowogródek Pomorski zbiorczo dla poszczególnych gmin, obowiązującej w okresie od 01.01.2017 r. do 31.12.2026 r. o orientacyjnej łącznej powierzchni
    ok. 22,97 ha,
  2. sporządzenie „Uproszczonych planów urządzenia lasu dla lasów niestanowiących własności Skarbu Państwa położonych na terenie powiatu myśliborskiego, województwo zachodniopomorskie, odrębnie
    dla obrębów ewid. Kierzków, Trzcinna i Równo, oddzielnie dla każdego obrębu ewidencyjnego, obowiązujących w okresie od 01.01.2017 r. do 31.12.2026 r. wraz z prognozą oddziaływania realizacji tych planów na środowisko, o orientacyjnej łącznej powierzchni ok. 32,0700 ha,
  3. sporządzenie „Uproszczonych planów urządzenia lasu dla lasów niestanowiących własności Skarbu Państwa położonych na terenie powiatu myśliborskiego, województwo zachodniopomorskie, odrębnie
    dla obrębów ewid. Kierzków, Trzcinna i Równo, oddzielnie dla każdego obrębu ewidencyjnego, obowiązujących w okresie od 01.01.2017 r. do 31.12.2026 r. bez prognozy oddziaływania na środowisko, ale wraz z uzgodnieniami właściwych organów uzasadnionej możliwości odstąpienia od przeprowadzenia strategicznej oceny oddziaływania na środowisko projektu planów dla orientacyjnej powierzchni 32,07 ha”.

Miejsce i termin składania szacunkowych wartości opracowań:

Szacunkowe wartości opracowania należy złożyć w formie pisemnej w terminie do dnia 22 kwietnia 2016 r. do godz. 14:00 w siedzibie Zamawiającego: Starostwo Powiatowe w Myśliborzu, ul. Spokojna 13, 74-300 Myślibórz (pok. nr 48, II p. – Biuro Podawcze).

<<formularz>>

Uwaga

Zamawiający zastrzega sobie prawo wyboru Wykonawcy celem kontynuowania dalszych negocjacji.

Zamawiającemu przysługuje również prawo zamknięcia trybu niniejszego zapytania bez wybrania którejkolwiek
z szacunkowych wartości opracowania.

Niniejsze zaproszenie do składania szacunkowych wartości opracowania nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego i otrzymanie od Państwa szacunkowych wycen nie powoduje żadnych zobowiązań wobec stron.

Wszelkich dodatkowych informacji udziela:

Roksana Lenczewska (tel. 95 7473448, e-mail: środowisko@powiatmysliborski.pl