2018-02-16 13:50:25

ROCZNA ODPRAWA SŁUŻBOWA W KOMENDZIE POWIATOWEJ POLICJI W MYŚLIBORZU

Dnia 25 stycznia 2018 roku w sali odpraw myśliborskiej Komendy Policji odbyła się Roczna Odprawa służbowa podsumowująca działania podejmowane przez policjantów Powiatu Myśliborskiego w roku 2017.

W odprawie uczestniczył Zastępca Komendanta Wojewódzkiego Policji w Szczecinie insp. Piotr Ostrowski wraz z Zastępcą Komendanta Wojewódzkiego Policji w Szczecinie Markiem Jasztalem oraz zaproszeni goście.

Zgromadzonych gości powitał Komendant Powiatowy Policji w Myśliborzu podinsp. Dariusz Ufnowski, który przedstawił dobre wyniki pracy myśliborskiej Policji za 2017 rok., a także główne kierunki policyjnych działań na najbliższy czas. Komendant podziękował wszystkim funkcjonariuszom za pracę i wspólny wysiłek na rzecz poprawy bezpieczeństwa mieszkańców Powiatu Myśliborskiego oraz samorządom i kierownikom jednostek za dotychczasową współpracę.

Spotkanie miało bardzo uroczysty charakter. Komendant Powiatowy Policji w Myśliborzu podinsp. Dariusz Ufnowski został uhonorowany przez Zarząd Wojewódzki Związku Ochotniczych Straży Pożarnych Rzeczypospolitej Polskiej w Szczecinie, medalem srebrnym za zasługi dla pożarnictwa. W trakcie tegorocznej odprawy przedstawiciele samorządu lokalnego przekazali kluczyki do dwóch nowo zakupionych radiowozów oraz dwa urządzenia do ultra - szybkiego pomiaru stanu trzeźwości. Starosta Myśliborski Danuta Patkowska w imieniu Samorządu Powiatu Myśliborskiego przekazała kluczyki do samochodu, który w części został sfinansowany z budżetu Powiatu. Kluczyki do kolejnego radiowozu przekazali w imieniu Komendanta Wojewódzkiego Policji w Szczecinie insp. Jacka Cegieły, Zastępca Komendanta Wojewódzkiego Policji w Szczecinie insp. Piotr Ostrowski oraz Zastępca Komendanta Wojewódzkiego Policji w Szczecinie Marek Jasztal.

Podczas spotkania gratulacje i podziękowania myśliborskim funkcjonariuszom za dobre wyniki oraz owocną współpracę i zaangażowanie w sumienną realizację zadań służbowych złożyli Starosta Myśliborski Danuta Patkowska oraz Przewodniczący Rady Powiatu Myśliborskiego Ferdynand Łukasik. Starosta Powiatu podziękowała również Komendantowi Wojewódzkiemu Policji w Szczecinie insp. Jackowi Cegiele oraz Zastępcy Komendanta Wojewódzkiego w Szczecinie Markowi Jasztalowi za istotny wkład w rozwój Policji na Ziemi Myśliborskiej oraz zapewnienie bezpieczeństwa na terenie Powiatu Myśliborskiego. Dobre wyniki pracy myśliborskiej Policji, a także trud i zaangażowanie w pełnieniu służby podkreślili obecni na uroczystości Zastępcy Komendanta Wojewódzkiego. Wskazali także najbliższe poważne wyzwania, jakie stoją przed Policją i wyrazili przekonanie, że przy dobrej ścisłej współpracy wszystkich obecnych podmiotów na terenie Powiatu Myśliborskiego, stan bezpieczeństwa pozostanie na właściwym poziomie.