2019-09-19 14:33:18

XIV Sesja Rady Powiatu w Myśliborzu

Przewodniczący Rady Powiatu w Myśliborzu informuje, że w dniu  25 września 2019 roku (środa) o godz. 14:00 w sali posiedzeń Starostwa Powiatowego w Myśliborzu, przy ul. Północnej 15 odbędzie się XIV Sesja Rady Powiatu w Myśliborzu.

Porządek obrad:

1. Otwarcie obrad.
  2. Ustalenie porządku obrad.
  3. Podjęcie uchwały w sprawie odwołania Zarządu Powiatu w Myśliborzu z powodu nieudzielenia wotum zaufania.
  4. Sprawozdanie Państwowego Gospodarstwa Wodnego Wody Polskie - Nadzór Wodny w Gryfinie i Państwowego Gospodarstwa Wodnego Wody Polskie - Nadzór Wodny w Myśliborzu z działań podejmowanych na terenie Powiatu Myśliborskiego w 2018 roku.
  5. Sprawozdanie finansowe spółki prawa handlowego Szpital Barlinek Sp. z o.o.  i Szpital w Dębnie im. Św. Matki Teresy  z Kalkuty Sp. z o.o. za rok 2018 oraz za I i II kwartał 2019 roku.
  6. Informacja o przebiegu wykonania budżetu powiatu Myśliborskiego za I półrocze w 2019 roku oraz informacja o kształtowaniu się Wieloletniej Prognozy Finansowej, w tym o przebiegu realizacji przedsięwzięć.
  7. Informacja o stanie dróg powiatowych.
  8. Plan organizacyjny zimowego utrzymania dróg powiatowych na terenie Powiatu Myśliborskiego w sezonie zimowym 2019/2020.
  9. Informacja na temat złożonych oświadczeń majątkowych.
  10. Informacja o stanie realizacji zadań oświatowych na terenie Powiatu Myśliborskiego w roku szkolnym 2018/2019.
  11. Podjęcie uchwały Rady Powiatu w Myśliborzu w sprawie przyjęcia „Programu współpracy Powiatu Myśliborskiego z organizacjami pozarządowymi oraz podmiotami prowadzącymi działalność pożytku publicznego na 2020 rok”.
  12. Podjęcie uchwały Rady Powiatu w Myśliborzu w sprawie pozbawienia kategorii drogi powiatowej niektórych odcinków dróg powiatowych i zaliczenia ich do kategorii dróg gminnych.
  13. Podjęcie uchwały Rady Powiatu w Myśliborzu w sprawie stwierdzenia przekształcenia dotychczasowego Technikum wchodzącego w skład Zespołu Szkół i Placówek Oświatowych im. S.Dariusa i S. Girenasa w Myśliborzu.
  14. Podjęcie uchwały Rady Powiatu w Myśliborzu w sprawie stwierdzenia przekształcenia dotychczasowego Technikum wchodzącego w skład Zespołu Szkół im. Noblistów Polskich w Myśliborzu.
  15. Podjęcie uchwały Rady Powiatu w Myśliborzu w sprawie stwierdzenia przekształcenia dotychczasowego Liceum Ogólnokształcącego wchodzącego w skład Zespołu Szkół im. Noblistów Polskich w Myśliborzu.
  16. Podjęcie uchwały Rady Powiatu w Myśliborzu w sprawie stwierdzenia przekształcenia Ośrodka Dokształcania i Doskonalenia Zawodowego w Myśliborzu i Centrum Kształcenia Praktycznego w Myśliborzu w Centrum Kształcenia Zawodowego w Myśliborzu.
  17. Podjęcie uchwały Rady Powiatu w Myśliborzu w sprawie stwierdzenia przekształcenia dotychczasowego Technikum wchodzącego w skład Zespołu Szkół i Placówek Oświatowych im. kpt. hm. Andrzeja Romockiego „Morro” w Barlinku.
  18. Podjęcie uchwały Rady Powiatu w Myśliborzu w sprawie stwierdzenia przekształcenia dotychczasowego Liceum Ogólnokształcącego wchodzącego w skład Zespołu Szkół i Placówek Oświatowych im. kpt. hm. Andrzeja Romockiego „Morro” w Barlinku.
  19. Podjęcie uchwały Rady Powiatu w Myśliborzu w sprawie stwierdzenia przekształcenia Ośrodka Dokształcania i Doskonalenia Zawodowego w Barlinku i Centrum Kształcenia Praktycznego w Barlinku w Centrum Kształcenia Zawodowego w Barlinku.
  20. Podjęcie uchwały Rady Powiatu w Myśliborzu w sprawie stwierdzenia przekształcenia dotychczasowego Technikum wchodzącego w skład Zespołu Szkół im. Juliusza Słowackiego w Dębnie.
  21. Podjęcie uchwały Rady Powiatu w Myśliborzu w sprawie stwierdzenia przekształcenia dotychczasowego Liceum Ogólnokształcącego wchodzącego w skład Zespołu Szkół im. Juliusza Słowackiego w Dębnie.
  22. Podjęcie uchwały Rady Powiatu w Myśliborzu w sprawie stwierdzenia zakończenia działalności Gimnazjum Nr 2 w Myśliborzu.
  23. Podjęcie uchwały Rady Powiatu w Myśliborzu w sprawie stwierdzenia zakończenia działalności Gimnazjum Specjalnego w Renicach.
  24. Podjęcie uchwały Rady Powiatu w Myśliborzu w sprawie stwierdzenia zakończenia działalności Gimnazjum Publicznego w Smolnicy.
  25. Podjęcie uchwały Rady Powiatu w Myśliborzu w sprawie wyrażenia zgody na zawarcie kolejnej umowy dzierżawy gruntu stanowiącego własność Powiatu Myśliborskiego.
  26. Podjęcie uchwały Rady Powiatu w Myśliborzu w sprawie wskazania Wiceprzewodniczącego Rady Powiatu do podejmowania czynności w zakresie podróży służbowych Przewodniczącego Rady Powiatu.
  27. Podjęcie uchwały Rady Powiatu w Myśliborzu w sprawie przyjęcia rezygnacji z funkcji członka Komisji skarg, wniosków i petycji.
  28. Podjęcie uchwały Rady Powiatu w Myśliborzu w sprawie przyjęcia rezygnacji z funkcji członka Komisji Finansów, budżetu i Rozwoju Gospodarczego.
  29. Podjęcie uchwały Rady Powiatu w Myśliborzu w sprawie przyjęcia rezygnacji z funkcji członka Komisji  Oświaty, Bezpieczeństwa Publicznego, Drogownictwa, Zdrowia i Spraw  Społecznych.
  30. Sprawozdanie z pracy Zarządu Powiatu.
  31. Sprawozdanie  z  działań  podejmowanych  przez  Przewodniczącego  Rady  w  okresie  międzysesyjnym.
  32. Interpelacje i zapytania radnych.
  33. Oświadczenia radnych.
  34. Zamknięcie obrad.