- Aktualności
- Aktualności KORONAWIRUS
- Władze Powiatu
- Prezentacja Powiatu
- Niepodległa
- Nowa siedziba Starostwa
- Realizowane projekty
- Konsultacje społeczne
- Oświata
- Kontakt
- Biuro Rzeczy Znalezionych
- Powiat przyjazny przedsiębiorcom
- Historia
- Turystyka
- Kultura i Sport
- Geografia
- Środowisko
- Ochrona zdrowia
- Ochrona Danych Osobowych
- Nieodpłatna pomoc prawna
- NGO
- Złoty Żagiel
- Galeria
- Przydatne Informacje
- Bezpieczeństwo na drogach
Gmina Boleszkowice
ul. Świerczewskiego 2474-407 Boleszkowice
tel. 95 760 61 24
boleszkowice@boleszkowice.pl
Miasto i Gmina Myślibórz
Rynek im. Jana Pawła II 174-300 Myślibórz
tel. 95 747 20 61
mysliborz@mysliborz.pl
Gmina Nowogródek Pomorski
ul. A. Mickiewicza 1574-304 Nowogródek Pomorski
tel. 95 747 17 60
sekretariat.gm @nowogrodekpomorski.pl
AKTUALNOŚCI
2008-04-29 13:29:52
Szczęśliwej drogi, już czas ?!!!
Dnia 25.04.2008 r. w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 2 im. Noblistów Polskich w Myśliborzu odbył się uroczysty apel z okazji zakończenia roku szkolnego uczniów klas maturalnych.
Na uroczystość przybyli zaproszeni goście: Burmistrza Miasta i Gminy Myślibórz – Pan Leszek Wierucki i Pan Ferdynand Łukasik członek Zarządu Powiatu, Prezes ZNP.
Pan Dyrektor pożegnał abiturientów, a wychowawcy klas III wręczyli uczniom świadectwa.
Spośród 108 uczniów II Liceum Ogólnokształcącego promocję otrzymało 107, a 1 osoba będzie zdawać egzamin poprawkowy w sierpniu. Wszyscy uczniowie, którzy ukończyli szkołę przystępują do egzaminu maturalnego. Najwyższe wyniki w nauce osiągnęła klasa:
III B - 3,94 - wychowawca E. Łunkiewicz-Rosół
III D - 3,93 - wychowawca B. Figiel
III A - 3,86 - wychowawca L. Zgoda
III C - 3,57 - wychowawca J. Sikora
W gronie 107 abiturientów jest trzynastu uczniów wyróżnionych, którzy osiągnęli średnią wyników nauczania minimum 4,75. Należą do nich :
LP |
Nazwisko i imię |
Średnia ocen |
Klasa |
Wychowawca |
1. |
Kociach Honorata |
5,19 |
III LOD |
B. Figiel |
2. |
Oleszczuk Karolina |
5,13 |
III LOD |
B. Figiel |
3. |
Żurkowska Joanna |
5,13 |
III LOA |
L. Zgoda |
4. |
Skura Magdalena |
5,06 |
III LOD |
B. Figiel |
5. |
Życzkowski Maciej |
5,06 |
III LOD |
B. Figiel |
6. |
Gulczyńska Natalia |
4,93 |
III LOA |
L. Zgoda |
7. |
Baran Michalina |
4,88 |
III LOB |
E. Łunkiewicz Rosół |
8. |
Michalak Karolina |
4,88 |
III LOD |
B. Figiel |
9. |
Sadowska Katarzyna |
4,81 |
III LOC |
J. Sikora |
10. |
Woszczak Paulina |
4,81 |
III LOC |
J. Sikora |
11. |
Głowik Karolina |
4,80 |
III LOD |
B. Figiel |
12. |
Szymańska Ewa |
4,80 |
III LOB |
E. Łunkiewicz Rosół |
13. |
Tuszakowski Maciej |
4,80 |
III LOD |
B. Figiel |
Uczniowie wyróżnieni za 100% frekwencję:
Barbara Kleśta III LO B
Dorota Szot III LO C
Marcin Rosół III LO D
Uczniowie klas trzecich podziękowali dyrekcji, wychowawcom i nauczycielom, wręczając wiązanki kwiatów.
Apel zakończyły występy artystyczne uczniów klas drugich, którzy wręczyli swoim starszym koleżankom i kolegom drobne upominki na szczęście …
+ dodaj swoją opinie
eURZĄD
Kalendarz imprez
Grudzień 2020 | ||||||
Pn | Wt | Śr | Cz | Pt | So | Ni |
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | |
7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 |
14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 |
21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 |
28 | 29 | 30 | 31 |