- Aktualności
- Aktualności KORONAWIRUS
- Władze Powiatu
- Prezentacja Powiatu
- Niepodległa
- Nowa siedziba Starostwa
- Realizowane projekty
- Konsultacje społeczne
- Oświata
- Kontakt
- Biuro Rzeczy Znalezionych
- Powiat przyjazny przedsiębiorcom
- Historia
- Turystyka
- Kultura i Sport
- Geografia
- Środowisko
- Ochrona zdrowia
- Ochrona Danych Osobowych
- Nieodpłatna pomoc prawna
- NGO
- Złoty Żagiel
- Galeria
- Przydatne Informacje
- Bezpieczeństwo na drogach
Gmina Boleszkowice
ul. Świerczewskiego 2474-407 Boleszkowice
tel. 95 760 61 24
boleszkowice@boleszkowice.pl
Miasto i Gmina Myślibórz
Rynek im. Jana Pawła II 174-300 Myślibórz
tel. 95 747 20 61
mysliborz@mysliborz.pl
Gmina Nowogródek Pomorski
ul. A. Mickiewicza 1574-304 Nowogródek Pomorski
tel. 95 747 17 60
sekretariat.gm @nowogrodekpomorski.pl
AKTUALNOŚCI
2008-06-03 12:10:20
IX MISTRZOSTWA POWIATU MYSLIBORSKIEGO SZKÓŁ GIMNAZJALNYCH I PONADGIMNAZJALNYCH W LEKKIEJ ATLETYCE DĘBNO 30.05.2008R
Gimnazjada – dziewczęta:
- 100m – Miętkiewicz Kinga – GP Myślibórz
- 300m – Stawicka Alicja – GP nr 2 Barlinek
- 600m – Zielińska Katarzyna – GP Dębno
- 1000m – Kucharska Karolina – GP nr 2 Barlinek
- skok w dal – Krysztofiak Anna – GP Smolnica
- skok wzwyż – Ostrycharczyk Katarzyna – GP nr 1 Barlinek
- pchnięcie kulą – Skrobisz Iza – GP Dębno
- rzut oszczepem – Szarawara Joanna – GP Dębno
- sztafeta 4 x 100m – GP Dębno
Gimnazjada – chłopcy:
- 100m – Jabłoński Krzysztof – GP nr 2 Barlinek
- 300m – Chmielowiec Wojciech – GP Dębno
- 1000m – Błażejewski Bartosz – GP Myślibórz
- 2000m – Grocholski Paweł – GP Smolnica
- skok w dal – Piasecki Mateusz – GP Myślibórz
- skok wzwyż – Wróblewski Kamil – GP nr 2 Barlinek
- pchnięcie kulą – Żebrowski Dawid – GP Myślibórz
- rzut oszczepem – Bieliczko Patryk – GP nr 2 Barlinek
- sztafeta 4 x 100m – GP nr 1 Barlinek
Licealiada – dziewczęta:
- 100m – Gizicka Magdalena – ZS Smolnica
- 400m – Cimochowska Agnieszka – ZSP nr 1 Barlinek
- 800m – Klemeńska Paulina – ZSP nr 2 Myslibórz
- 1500m – Zemla Monika – ZSP nr 2 Myslibórz
- skok w dal – Dolarczyk Patrycja – ZSP nr 2 Myslibórz
- pchnięcie kulą – Kasprowska Paulina – ZS Smolnica
- rzut oszczepem – Lewandowska Kamila – ZSP nr 3 Myślibórz
- sztafeta 4 x 100m – ZS Smolnica
Licealiada – chłopcy:
- 100m – Michalski Paweł – ZSP nr 1 Barlinek
- 400m – Antoszczyk Mateusz – ZSP nr 2 Myślibórz
- 800m – Kwiatkowski Krzysztof – ZSP nr 1 Dębno
- 1500m – Lewandowski Miłosz – ZSP nr 2 Myślibórz
- skok w dal – Misian Łukasz – ZSP nr 1 Dębno
- pchnięcie kulą – Górny Mateusz – ZSP nr 1 Dębno
- rzut oszczepem – Mazurek Szymon – ZSP nr 1 Barlinek
- sztafeta 4 x 100m – ZSP nr 1 Dębno
Punktacja drużynowa szkół:
Gimnazjada dziewcząt:
1. GP Dębno
2. GP nr 2 Barlinek
3. GP Myślibórz
4. GP nr 1 Barlinek
5. GP Smolnica
6. GP Boleszkowice
Gimnazjada chłopcy:
1. GP Myślibórz
2. GP nr 1 Barlinek
3. GP nr 2 Barlinek
4. GP Dębno
5. GP Smolnica
6. GP Boleszkowice
Licealiada dziewcząt:
1. ZSP nr 2 Myślibórz
2. ZSP nr 3 Myślibórz
3. ZSP nr 1 Barlinek
4. ZSP nr 1 Dębno
5. ZSP nr 2 Barlinek
6. ZS Smolnica
7. ZSSO Dębno
Licealiada chłopców:
1. ZSP nr 3 Myślibórz
2. ZSP nr 1 Dębno
3. ZSP nr 2 Myślibórz
4. ZSP nr 1 Barlinek
5. ZS Smolnica
6. ZSP nr 2 Barlinek
7. ZSSO Dębno
Okolicznościowe medale, puchary i dyplomy wręczali Wice Burmistrz MiG Dębno Jarosław Ostry, Joanna Stąsiek członek Zarządu Powiatu Myśliborskiego, Ryszard Patkowski inspektor Wydziału Oświaty, Kultury i Sportu Starostwa Powiatowego, Ryszard Szymczyk dyrektor MOS „Szkuner”.
+ dodaj swoją opinie
eURZĄD
Kalendarz imprez
Grudzień 2020 | ||||||
Pn | Wt | Śr | Cz | Pt | So | Ni |
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | |
7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 |
14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 |
21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 |
28 | 29 | 30 | 31 |