- Aktualności
- Aktualności KORONAWIRUS
- Władze Powiatu
- Prezentacja Powiatu
- Niepodległa
- Nowa siedziba Starostwa
- Realizowane projekty
- Konsultacje społeczne
- Oświata
- Kontakt
- Biuro Rzeczy Znalezionych
- Powiat przyjazny przedsiębiorcom
- Historia
- Turystyka
- Kultura i Sport
- Geografia
- Środowisko
- Ochrona zdrowia
- Ochrona Danych Osobowych
- Nieodpłatna pomoc prawna
- NGO
- Złoty Żagiel
- Galeria
- Przydatne Informacje
- Bezpieczeństwo na drogach
Gmina Boleszkowice
ul. Świerczewskiego 2474-407 Boleszkowice
tel. 95 760 61 24
boleszkowice@boleszkowice.pl
Miasto i Gmina Myślibórz
Rynek im. Jana Pawła II 174-300 Myślibórz
tel. 95 747 20 61
mysliborz@mysliborz.pl
Gmina Nowogródek Pomorski
ul. A. Mickiewicza 1574-304 Nowogródek Pomorski
tel. 95 747 17 60
sekretariat.gm @nowogrodekpomorski.pl
AKTUALNOŚCI
2008-06-04 09:56:21
I i II miejsce ZSP Nr 3 w Myśliborzu w Mistrzostwach Powiatu w Dębnie
Lista uczniów ZSP NR 3 w Myśliborzu reprezentujących szkołę na IX Mistrzostwach Powiatu Myśliborskiego w Lekkiej Atletyce - Dębno 30.05.2008
Chłopcy:
Pawlak Arkadiusz, Sobolewski Michał, Tatol Rafał, Maciąg Tomasz – 100 m
Kosmala Damian, Sikora Mateusz, Bejger Hubert, Kwapiński Paweł – 400 m
Krajda Wojciech, Hryciuk Marek, Królewiak Rafał, Filipczak Piotr – 800 m
Hapanowicz Wojciech, Górka Przemysław, Miąsko Rafał – 1500 m
Jaworski Paweł, Rostkowski Paweł, Zagórski Mateusz, Wyrębski Łukasz – skok w dal
Świderski Radosław, Grabda Jakub, Staniszewski Michał Wolski Dawid – pchnięcie kulą
Dziadziało Łukasz, Rostkowski Paweł, Bratkowski Marcin, Garncarz Piotr – rzut oszczepem
Pawlak Arkadiusz, Maciąg Tomasz, Tatol Rafał, Sobolewski Michał – 4 x 100m
Dziewczęta:
Rawlik Anna, Małkowska Angelika, Gronek Patrycja, Bączek Anna – 100 m
Bondyra Paulina, Białko Weronika, Hryciuk Joanna – 400 m
Cichocka Sylwia, Pietrewicz Katarzyna, Jasińska Sylwia, Juszczak Natalia – 800 m
Pustkowska Karolina 1500 m
Kiełbasa Justyna, Raźna Angelika, Laskowska Marta – skok w dal
Lewandowska Kamila, Olejnik Alicja, Nowaczewska Dorota, Kowalska Malwina – pchnięcie kulą
Nowaczewska Dorota, Lewandowska Kamila, Krzemińska Alicja, Bratkowska Ewelina – rzut oszczepem
Rawlik Anna, Kiełbasa Justyn, Gronek Patrycja, Bączek Anna – 4 x 100m
Materiały: Dariusz Wróbel
Opracowal: Tadeusz Urbaniak
+ dodaj swoją opinie
eURZĄD
Kalendarz imprez
Grudzień 2020 | ||||||
Pn | Wt | Śr | Cz | Pt | So | Ni |
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | |
7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 |
14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 |
21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 |
28 | 29 | 30 | 31 |