- Aktualności
- Aktualności KORONAWIRUS
- Władze Powiatu
- Prezentacja Powiatu
- Niepodległa
- Nowa siedziba Starostwa
- Realizowane projekty
- Konsultacje społeczne
- Oświata
- Kontakt
- Biuro Rzeczy Znalezionych
- Powiat przyjazny przedsiębiorcom
- Historia
- Turystyka
- Kultura i Sport
- Geografia
- Środowisko
- Ochrona zdrowia
- Ochrona Danych Osobowych
- Nieodpłatna pomoc prawna
- NGO
- Złoty Żagiel
- Galeria
- Przydatne Informacje
- Bezpieczeństwo na drogach
Gmina Boleszkowice
ul. Świerczewskiego 2474-407 Boleszkowice
tel. 95 760 61 24
boleszkowice@boleszkowice.pl
Miasto i Gmina Myślibórz
Rynek im. Jana Pawła II 174-300 Myślibórz
tel. 95 747 20 61
mysliborz@mysliborz.pl
Gmina Nowogródek Pomorski
ul. A. Mickiewicza 1574-304 Nowogródek Pomorski
tel. 95 747 17 60
sekretariat.gm @nowogrodekpomorski.pl
AKTUALNOŚCI
2008-10-13 13:09:22
Drużynowe Mistrzostwa Szkół Gimnazjalnych i Ponadgimnazjalnych w Lekkiej Atletyce.
25 września 2008 roku na stadionie OSiR w Myśliborzu odbyły się Drużynowe Mistrzostwa Szkół Gimnazjalnych i Ponadgimnazjalnych w Lekkiej Atletyce.
Rozgrywana rokrocznie impreza zgromadziła na starcie drużyny reprezentujące wszystkie szkoły gimnazjalne i ponadgimnazjalne powiatu myśliborskiego. Zwycięzcy klasyfikacji drużynowej reprezentować będą nasz powiat na szczeblu wojewódzkim.
Zwycięzcom gratulujemy!!!
WYNIKI KOŃCOWE MISTRZOSTW POWIATU MYŚLIBORSKIEGO
W LEKKIEJATLETYCE –GIMNAZJADA
Klasyfikacja drużynowa- dziewczęta
|
||
|
1. Gimnazjum Publiczne nr 2 Barlinek
|
952 pkt
|
|
2. Gimnazjum Publiczne Dębno
|
942 pkt
|
|
3. Gimnazjum Publiczne Smolnica
|
810 pkt
|
|
4. Gimnazjum Myślibórz
|
769pkt
|
|
5. Gimnazjum Publiczne nr 2 Barlinek
|
638 pkt
|
|
100m
|
|
|
|
1.
|
Borzycka Kinga
|
93
|
Dębno
|
14,01
|
2.
|
Frankiewicz Agata
|
93
|
Dębno
|
14,36
|
3.
|
Pawlak Patrycja
|
93
|
nr 2 Barlinek
|
14,38
|
4.
|
Bielecka Beata
|
93
|
nr 1 Barlinek
|
14,71
|
5.
|
Gerlecka Natalia
|
95
|
nr 2 Barlinek
|
14,88
|
6.
|
Kucharska Martyna
|
95
|
nr 2 Barlinek
|
14,92
|
7.
|
Sayeed Farida
|
94
|
Dębno
|
15,18
|
8.
|
Piekarska Weronika
|
95
|
Smolnica
|
15,22
|
9.
|
Machała Karolina
|
93
|
nr 1 Barlinek
|
15,23
|
10.
|
Strączyńska Agnieszka
|
94
|
Myślibórz
|
15,58
|
11.
|
Wolniak Alicja
|
95
|
Myślibórz
|
15,74
|
12.
|
Gwait Agnieszka
|
93
|
nr 1 Barlinek
|
15,83
|
13.
|
Kiryczyńska Dagmara
|
94
|
Myślibórz
|
15,93
|
|
300m
|
|
|
|
1.
|
Mączyńska Marta
|
94
|
Dębno
|
47,31
|
2.
|
Sobczak Katarzyna
|
94
|
Smolnica
|
48,99
|
3.
|
Wiatrowska Dominika
|
95
|
Dębno
|
50,25
|
4.
|
Kusa Katarzyna
|
94
|
nr 2 Barlinek
|
50,7
|
5.
|
Żurkowska Ewa
|
93
|
Myślibórz
|
51,08
|
6.
|
Pasławska Malwina
|
94
|
nr 2 Barlinek
|
51,4
|
7.
|
Ostolska Ewelina
|
93
|
Myślibórz
|
53,17
|
8.
|
Grusiecka Monika
|
93
|
nr 1 Barlinek
|
54,43
|
9.
|
Sielawa Wioletta
|
93
|
Myślibórz
|
55,53
|
10.
|
Kubewicz Paulina
|
94
|
Smolnica
|
56,55
|
11.
|
Piekarska Aneta
|
93
|
Smolnica
|
56,95
|
12.
|
Roman Magda
|
93
|
nr 1 Barlinek
|
58,96
|
|
600m
|
|
|
|
1.
|
Zielińska Katarzyna
|
93
|
Dębno
|
1.51,76
|
2.
|
Osesek Monika
|
95
|
nr 2 Barlinek
|
1.54,21
|
3.
|
Iwańska Klaudia
|
94
|
nr 2 Barlinek
|
1.55,42
|
4.
|
Karczmar Kornelia
|
94
|
Dębno
|
1.58,96
|
5.
|
Pawłowska Patrycja
|
94
|
Dębno
|
1.59,22
|
6.
|
Habowska Aleksandra
|
93
|
Myślibórz
|
2.00,04
|
7.
|
Byczkiewicz Anna
|
95
|
nr 2 Barlinek
|
2.00,71
|
8.
|
Szymańska Justyna
|
94
|
Smolnica
|
2.03,21
|
9.
|
Burakowska Ewa
|
95
|
nr 1 Barlinek
|
2.06,76
|
10.
|
Zygała Agnie4szka
|
94
|
Myślibórz
|
2.09,40
|
11.
|
Palpuchowska Anna
|
95
|
Myślibórz
|
2.11,77
|
12.
|
Nagrabska Joanna
|
93
|
nr 1 Barlinek
|
2.15,06
|
13.
|
Kolasińska Klaudia
|
95
|
Smolnica
|
2.16,91
|
14.
|
Owczarz Karolina
|
93
|
nr 1 Barlinek
|
2.17,25
|
PK
|
Śmigasiewicz Sylwia
|
95
|
nr 2 Barlinek
|
2.09,21
|
PK
|
Łatacz Karolina
|
95
|
Myślibórz
|
2.08,31
|
PK
|
Habowska Izabela
|
95
|
Myślibórz
|
2.18,35
|
|
Skok w dal
|
|
|
|
1.
|
Blank Paulina
|
95
|
Myślibórz
|
4,14
|
2.
|
Kopczyńska Patrycja
|
94
|
Smolnica
|
4,06
|
3.
|
Kurpiec Katarzyna
|
94
|
Dębno
|
3,97
|
4.
|
Paluch Kinga
|
93
|
nr 2 Barlinek
|
3,96
|
5.
|
Marszał Milena
|
94
|
Dębno
|
3,88
|
6.
|
Borowska Klaudia
|
95
|
nr 2 Barlinek
|
3,75
|
7.
|
Sadowska Żaneta
|
93
|
Myślibórz
|
3,75
|
8.
|
Kiełbasa Justyna
|
95
|
Myślibórz
|
3,64
|
9.
|
Ludkowska Paulina
|
93
|
nr 1 Barlinek
|
3,57
|
10.
|
Zięba Anna
|
93
|
nr 1 Barlinek
|
3,56
|
11.
|
Krysztofiak Iza
|
94
|
Smolnica
|
3,51
|
12.
|
Ostrowska Justyna
|
93
|
nr 1 Barlinek
|
3,02
|
|
Pchnięcie kulą
|
|
|
|
1.
|
Kozodojko Marta
|
95
|
Smolnica
|
8,83
|
2.
|
Maciaszek Natalia
|
93
|
Smolnica
|
8,54
|
3.
|
Szarawaga Joanna
|
94
|
Dębno
|
8,53
|
4.
|
Zacharska Karolina
|
93
|
nr 2 Barlinek
|
8,24
|
5.
|
Grabowska Anna
|
94
|
Myślibórz
|
8,2
|
6.
|
Korobczyńska Katarzyna
|
94
|
Smolnica
|
7,48
|
7.
|
Reszka Izabela
|
93
|
nr 2 Barlinek
|
7,23
|
8.
|
Urban Paulina
|
93
|
Myślibórz
|
7,17
|
9.
|
Kluba Maria
|
94
|
Myślibórz
|
7,08
|
10.
|
Wawrzyniak Sara
|
95
|
nr 2 Barlinek
|
6,94
|
11.
|
Szubka Ula
|
93
|
nr 1 Barlinek
|
6,75
|
|
4 x 100m
|
|
|
|
1.
|
GP Dębno
|
|
|
58,16
|
2.
|
GP Smolnica
|
|
|
58,73
|
3.
|
GP nr 2 Barlinek
|
|
|
59,31
|
4.
|
GP nr 1 Barlinek
|
|
|
1.01,37
|
5.
|
Gimnazjum Myślibórz
|
|
|
1.02,00
|
Klasyfikacja drużynowa- chłopcy
|
|
1. Gimnazjum Myślibórz
|
1097 pkt
|
2. Gimnazjum Publiczne Dębno
|
1068 pkt
|
3. Gimnazjum Publiczne nr 2 Barlinek
|
970 pkt
|
4. Gimnazjum Publiczne nr 1 Barlinek
|
964 pkt
|
5. MOW Renice
|
828 pkt
|
|
100m
|
|
|
|
1.
|
Szymczak Kamil
|
93
|
Myślibórz
|
12,2
|
2.
|
Grab Oskar
|
93
|
Myślibórz
|
12,4
|
3.
|
Wierzbicki Hubert
|
93
|
Dębno
|
12,47
|
4.
|
Diakowski Przemek
|
93
|
nr 1 Barlinek
|
12,54
|
5.
|
Kwiatkowski Sebastian
|
93
|
nr 2 Barlinek
|
12,59
|
6.
|
Cybulski Przemek
|
93
|
Dębno
|
12,63
|
7.
|
Marczak Mateusz
|
92
|
Myślibórz
|
12,74
|
8.
|
93
|
nr 2 Barlinek
|
13,05
|
|
9.
|
Czerwiński Paweł
|
93
|
nr 1 Barlinek
|
13,1
|
10.
|
Banach Oskar
|
95
|
nr 2 Barlinek
|
13,22
|
11.
|
Matczak Łukasz
|
93
|
MOW Renice
|
13,23
|
12.
|
Łubkowski Damian
|
94
|
nr 1 Barlinek
|
13,3
|
13.
|
Kordowski Kamil
|
93
|
MOW Renice
|
13,34
|
14.
|
Kursznia Karol
|
93
|
MOW Renice
|
13,49
|
15.
|
Skworcow Piotr
|
95
|
Dębno
|
13,5
|
PK
|
Krakowski Michał
|
94
|
Myślibórz
|
13,77
|
PK
|
Szmyt Adrian
|
94
|
Myślibórz
|
13,99
|
|
300m
|
|
|
|
1.
|
Chmielowiec Wojciech
|
93
|
Dębno
|
39,65
|
2.
|
Gucwa Marcin
|
93
|
Myślibórz
|
40,86
|
3.
|
Kowalczyk Marcin
|
93
|
Dębno
|
42,12
|
4.
|
Żurek Daniel
|
93
|
Dębno
|
42,42
|
5.
|
Tazbir Patryk
|
94
|
nr 2 Barlinek
|
42,62
|
6.
|
Baryło Piotr
|
93
|
nr 1 Barlinek
|
44,31
|
7.
|
Nowak Krzysztof
|
93
|
MOW Renice
|
44,55
|
8.
|
Tomaszewski Wojciech
|
93
|
nr 1 Barlinek
|
44,6
|
9.
|
Niedźwiedź Jakub
|
93
|
nr 2 Barlinek
|
45,16
|
10.
|
Bieliczko Jakub
|
95
|
nr 2 Barlinek
|
46,12
|
11.
|
Patyk Mateusz
|
94
|
nr 1 Barlinek
|
46,37
|
12.
|
Gębarowski Patryk
|
94
|
Myślibórz
|
46,47
|
13.
|
Jarosiński Mateusz
|
93
|
Myślibórz
|
46,57
|
14.
|
Zarzycki Kamil
|
93
|
MOW Renice
|
47,44
|
15.
|
Zgoła Krzysztof
|
93
|
MOW Renice
|
48,06
|
PK
|
Żakowski Adam
|
94
|
Myślibórz
|
47,35
|
PK
|
Młynek Adrian
|
94
|
Myślibórz
|
48,2
|
PK
|
Aleksandrowicz Robert
|
94
|
Myślibórz
|
42,96
|
PK
|
Dziadzioło Mateusz
|
93
|
Myślibórz
|
45,68
|
PK
|
Potocki Dawid
|
93
|
Myślibórz
|
50,16
|
|
1000m
|
|
|
|
1.
|
Gącik Mateusz
|
93
|
Myślibórz
|
2.58,82
|
2.
|
Mucha Piotr
|
95
|
nr 1 Barlinek
|
3.00,92
|
3.
|
Nowak Mateusz
|
94
|
Dębno
|
3.04,27
|
4.
|
Baranowski Daniel
|
94
|
nr 2 Barlinek
|
3.10,26
|
5.
|
Potapiński Bartek
|
93
|
Dębno
|
3.10,67
|
6.
|
Świeroj Michał
|
93
|
nr 2 Barlinek
|
3.11,57
|
7.
|
Olszak Marek
|
93
|
MOW Renice
|
3.12,79
|
8.
|
Burakowski Piotr
|
94
|
nr 1 Barlinek
|
3.20,87
|
9.
|
Dwojewski Adrian
|
94
|
nr 2 Barlinek
|
3.21,50
|
10.
|
Kasprowiak Daniel
|
93
|
Dębno
|
3.24,68
|
11.
|
Sitarz Paweł
|
93
|
MOW Renice
|
3.26,81
|
12.
|
Galijewski Patryk
|
93
|
MOW Renice
|
3.27,68
|
13.
|
Obidowski Maciej
|
94
|
nr 1 Barlinek
|
3.32,24
|
14.
|
Gołąb Krzysztof
|
95
|
Myślibórz
|
3.35,79
|
15.
|
Lasota Szymon
|
95
|
Myślibórz
|
3.41,80
|
PK
|
Nowak Damian
|
94
|
Dębno
|
3.23,29
|
PK
|
Bakusiewicz Mariusz
|
93
|
MOW Renice
|
3.42,83
|
PK
|
Cichecki Jakub
|
93
|
nr 2 Barlinek
|
3.09,22
|
PK
|
Mikiciuk Dawid
|
93
|
nr 2 Barlinek
|
3.36,52
|
PK
|
Rzepnicki Patryk
|
95
|
Myślibórz
|
3.33.96
|
PK
|
Bajer Bartosz
|
95
|
Myślibórz
|
3.53,27
|
PK
|
Sielawa Bartosz
|
95
|
Myślibórz
|
3.51,58
|
PK
|
Wąsalski Rafał
|
95
|
Myślibórz
|
3.42,20
|
PK
|
Fiatkowski Patryk
|
95
|
Myślibórz
|
3.56,71
|
PK
|
Cieśla Adrian
|
93
|
Myślibórz
|
3.34,46
|
|
Skok w dal
|
|
|
|
1.
|
Piasecki Mateusz
|
93
|
Myślibórz
|
5,25
|
2.
|
Lisowski Adam
|
94
|
nr 1 Barlinek
|
5,11
|
3.
|
Gliszczyński Tomasz
|
93
|
MOW Renice
|
4,95
|
4.
|
Telenga Adrian
|
94
|
Dębno
|
4,9
|
5.
|
Radkowski Łukasz
|
93
|
Myślibórz
|
4,86
|
6.
|
Dudzik Dawid
|
94
|
nr 1 Barlinek
|
4,67
|
7.
|
Downarowicz Karol
|
93
|
Myślibórz
|
4,67
|
8.
|
Krysztofik Patryk
|
94
|
nr 1 Barlinek
|
4,64
|
9.
|
Kuba Paweł
|
93
|
nr 2 Barlinek
|
4,29
|
10.
|
Skowron Piotr
|
95
|
Dębno
|
4,28
|
11.
|
Kostrubiec Mirosław
|
93
|
MOW Renice
|
4,15
|
12.
|
Kwiatkowski Przemek
|
94
|
nr 2 Barlinek
|
4,14
|
13.
|
Ciesielski Bartek
|
95
|
nr 2 Barlinek
|
3
|
|
Pchnięcie kulą
|
|
|
|
1.
|
Malinowski Rafał
|
93
|
Myślibórz
|
10,82
|
2.
|
Kięda Mateusz
|
93
|
nr 2 Barlinek
|
10,52
|
3.
|
Ostapczuk Łukasz
|
93
|
Myślibórz
|
10,3
|
4.
|
Jańczak Marcin
|
93
|
nr 2 Barlinek
|
10,07
|
5.
|
Kowalczyk Marcin
|
93
|
Dębno
|
9,8
|
6.
|
Balcerczyk Bartosz
|
94
|
Myślibórz
|
9,54
|
7.
|
Poniatowski daniel
|
94
|
nr 1 Barlinek
|
9,46
|
8.
|
Filipowicz Sylwester
|
94
|
nr 1 Barlinek
|
9,38
|
9.
|
Cybulski Przemek
|
93
|
Dębno
|
9,31
|
10.
|
Wałach Paweł
|
93
|
MOW Renice
|
9,3
|
11.
|
Łentek Bartek
|
94
|
nr 1 Barlinek
|
9,06
|
12.
|
Górecki Damian
|
93
|
nr 2 Barlinek
|
8,68
|
13..
|
Klajber Krzysztof
|
93
|
MOW Renice
|
8,53
|
PK
|
Kulczycki Robert
|
94
|
nr 1 Barlinek
|
9,43
|
PK
|
Łoziński Bartosz
|
94
|
Myślibórz
|
8,88
|
PK
|
Tumala Mateusz
|
93
|
Myślibórz
|
8,71
|
PK
|
Kawecki Marcin
|
94
|
Myślibórz
|
8,63
|
|
4 x 100m
|
|
|
|
|
GP Dębno
|
|
|
49,82
|
|
Gimnazjum Myślibórz
|
|
|
50,7
|
|
GP nr 1 Barlinek
|
|
|
50,82
|
|
GP nr 2 Barlinek
|
|
|
51,83
|
|
MOW Renice
|
|
|
52,87
|
WYNIKI KOŃCOWE MISTRZOSTW POWIATU MYŚLIBORSKIEGO
W LEKKIEJATLETYCE –LICEALIADA
Punktacja drużynowa- dziewczęta
|
||
|
ZSP nr 2 Myślibórz
|
931 pkt
|
|
ZSP nr 1 Barlinek
|
927 pkt
|
|
ZSP nr 3 Myślibórz
|
917 pkt
|
|
ZSP nr 1 Dębno
|
799 pkt
|
|
ZSP nr 2 Barlinek
|
528 pkt
|
100M
|
|
|
|
Wałowska Monika
|
92
|
nr 2 Myślibórz
|
14,62
|
Słotosch Magdalena
|
92
|
nr 2 Myślibórz
|
14,75
|
Osiecka Paulina
|
92
|
nr 3 Myślibórz
|
14,79
|
Pajor Wioletta
|
92
|
nr 3 Myślibórz
|
15,11
|
Kuśpiś Justyna
|
92
|
nr 1 Dębno
|
15,18
|
Maćkowiak Monika
|
90
|
nr 1 Barlinek
|
15,88
|
Sowa Katarzyna
|
92
|
nr 2 Barlinek
|
15,93
|
Wielgus Paulina
|
92
|
nr 1 Barlinek
|
16,04
|
Nędza Edyta
|
91
|
nr 1 Dębno
|
16,09
|
Kosyl Żaneta
|
92
|
nr 2 Barlinek
|
19,69
|
Strychalska Marta
|
91
|
nr 1 Barlinek
|
16,98
|
400m
|
|
|
|
Cimochowska Agnieszka
|
90
|
nr 1 Barlinek
|
1.07,45
|
Gumienna Dorora
|
90
|
nr 2 Myślibórz
|
1.09,80
|
Schimke Nikol
|
91
|
nr 1 Dębno
|
1.12,60
|
Hryciuk Joanna
|
91
|
nr 3 Myślibórz
|
1.12,78
|
Jakubowska Patrycja
|
92
|
nr 2 Myślibórz
|
1.15,35
|
Bondyra Paulina
|
90
|
nr 3 Myślibórz
|
1.16,55
|
Sławińska Paulina
|
92
|
nr 1 Dębno
|
1.19,91
|
Ciesiołkiewicz Aleksandra
|
91
|
nr 2 Barlinek
|
1.25,09
|
Grzelczak Marika
|
90
|
nr 1 Barlinek
|
1.30,14
|
Noga Sandra
|
91
|
nr 2 Barlinek
|
1.35,46
|
800m
|
|
|
|
Furmańska Paulina
|
92
|
nr 1 Barlinek
|
2.32,14
|
Zemla Monika
|
91
|
nr 2 Myślibórz
|
2.32,88
|
Michałowska Julia
|
92
|
nr 1 Barlinek
|
2.35,38
|
Pustkowska Karolina
|
91
|
nr 3 Myślibórz
|
2.51,26
|
Górna Diana
|
92
|
nr 2 Myślibórz
|
2.59,45
|
Tokarzewska Natalia
|
92
|
nr 1 Dębno
|
3.04,52
|
Rudnicka Agnieszka
|
92
|
nr 2 Barlinek
|
3.15,05
|
Radomska Kludia
|
92
|
nr 3 Myślibórz
|
3.15,66
|
Obolewicz Adriana
|
92
|
nr 1 Dębno
|
4.50,93
|
Skok w dal
|
|
|
|
Lipka Joanna
|
91
|
nr 1 Dębno
|
4,18
|
Kiełbasa Justyna
|
89
|
nr 3 Myślibórz
|
4,18
|
Padiasek Katarzyna
|
91
|
nr 2 Barlinek
|
4,11
|
Banaszewska Weronika
|
92
|
nr 1 Barlinek
|
4,09
|
Kolasińska Joanna
|
91
|
nr 1 Barlinek
|
4,06
|
Horzelska Martyna
|
91
|
nr 2 Myślibórz
|
3,97
|
Pawlak Kornela
|
92
|
nr 3 Myślibórz
|
3,89
|
Noga Patrycja
|
91
|
nr 2 Barlinek
|
3,65
|
Kłoda Dominika
|
92
|
nr 1 Dębno
|
3,44
|
Januszewska Katarzyna
|
91
|
nr 2 Myślibórz
|
3,79
|
Pchnięcie kulą
|
|
|
|
Kulesza Paulina
|
90
|
nr 1 Barlinek
|
8,95
|
Sobocińska Żaneta
|
89
|
nr 2 Myślibórz
|
8,72
|
Drab Katarzyna
|
90
|
nr 1 Dębno
|
8,53
|
Wichrowska Katarzyna
|
91
|
nr 2 Barlinek
|
8,21
|
Kubik Anna
|
91
|
nr 1 Barlinek
|
7,99
|
Zając Natalia
|
92
|
nr 3 Myślibórz
|
7,2
|
Olejnik Alicja
|
91
|
nr 3 Myślibórz
|
7,12
|
Jarmołowicz Paula
|
90
|
nr 1 Dębno
|
6,76
|
4 x 100m
|
|
|
|
ZSP nr 2 Myślibórz
|
|
|
57,61
|
ZSP nr 3 Myślibórz
|
|
|
1.00,19
|
ZSP nr 1 Dębno
|
|
|
1.01,87
|
ZSP nr 1 Barlinek
|
|
|
1.01,95
|
ZSP nr 2 Barlinek
|
|
|
1.02,7
|
Punktacja drużynowa-chłopcy
|
||
|
ZSP nr 1 Barlinek
|
1037 pkt
|
|
ZSP nr 2 Myślibórz
|
982 pkt
|
|
ZS Smolnica
|
982 pkt
|
|
ZSP nr 3 Myślibórz
|
908 pkt
|
|
ZSP nr 1 Dębno
|
775 pkt
|
|
ZSP nr 2 Barlinek
|
601 pkt
|
100m
|
|
|
|
Pużniak Hubert
|
91
|
nr 1 Barlinek
|
11,83
|
Sućko Ernest
|
91
|
Smolnica
|
11,9
|
Tatol Rafał
|
90
|
nr 3 Myślibórz
|
12,15
|
Sadłowski Maciej
|
90
|
nr 1 Dębno
|
12,19
|
Przybysz Bartłomiej
|
91
|
nr 1 Dębno
|
12,23
|
Lebioda Tomasz
|
91
|
nr 2 Myślibórz
|
12,33
|
Sala Kamil
|
91
|
nr 3 Myślibórz
|
12,36
|
Michalski Paweł
|
91
|
nr 1 Barlinek
|
12,5
|
Bohun Jakub
|
90
|
nr 2 Myślibórz
|
12,52
|
Kufel Bartłomiej
|
90
|
nr 2 Barlinek
|
12,52
|
Lewandowski Wojciech
|
91
|
nr 2 Barlinek
|
12,75
|
Rybiński Ariel
|
89
|
Smolnica
|
12,99
|
Figórny Olaf
|
90
|
MOW Renice
|
12,9
|
Sobolewski Michał
|
91
|
nr 3 Myslibórz
|
12,93
|
Palonek Patryk
|
91
|
nr 1 Barlinek
|
12,21
|
Siwak Bartłomiej
|
91
|
nr 1 Dębno
|
12,38
|
400m
|
|
|
|
Trząsalski Jakub
|
90
|
nr 1 Barlinek
|
51,32
|
Grocholski Paweł
|
92
|
Smolnica
|
57,37
|
Pasternak Tomasz
|
90
|
nr 2 Myślibórz
|
58,52
|
Olobry Jakub
|
91
|
nr 1 Dębno
|
58,84
|
Antoszczyk Mateusz
|
90
|
nr 2 Myślibórz
|
59,05
|
Kubiak Bartosz
|
90
|
nr 1 Barlinek
|
59,56
|
Kandybowicz Kamil
|
92
|
Smolnica
|
60,8
|
Hryciuk Marek
|
88
|
nr 3 Myślibórz
|
61,25
|
Ochyj Grzegorz
|
89
|
nr 2 Barlinek
|
61,32
|
Bakun Maciej
|
91
|
nr 2 Barlinek
|
77,46
|
Bejger Hubert
|
89
|
nr 3 Myślibórz
|
59,5
|
Hapanowicz Wojciech
|
90
|
nr 3 Myślibórz
|
1.02,26
|
Kostrupiec Marek
|
90
|
MOW renice
|
1.03,43
|
1500m
|
|
|
|
Lewandowski Miłosz
|
91
|
nr 2 Myślibórz
|
4.39,50
|
Krajda Wojciech
|
88
|
nr 3 Myślibórz
|
4.45,46
|
Perka Grzegorz
|
88
|
Smolnica
|
4.46,52
|
Latuszek Bartosz
|
91
|
nr 1 Dębno
|
4.47,46
|
Drochomirecki Wojtek
|
91
|
Smolnica
|
4.49,64
|
Nieruchaj Jacek
|
91
|
nr 1 Barlinek
|
4.50,41
|
Wróblewski Michał
|
92
|
nr 1 Barlinek
|
4.64,63
|
Królewiak Rafał
|
89
|
nr 3 Myślibórz
|
5.00,64
|
Dorniak Wojciech
|
92
|
nr 2 Barlinek
|
5.05,55
|
Wesołowski Mateusz
|
92
|
nr 2 Myślibórz
|
5.11,53
|
Wodyk Patryk
|
92
|
nr 1 Barlinek
|
5.02,16
|
Krupa Marek
|
89
|
nr 3 Myślibórz
|
5.09,35
|
Skok w dal
|
|
|
|
Pietrow Marcin
|
91
|
nr 1 Dębno
|
5,75
|
Awdziej Przemek
|
90
|
Smolnica
|
5,49
|
Wróblewski Kamil
|
92
|
nr 1 Barlinek
|
5,47
|
Snacki Przemysław
|
90
|
nr 2 Myślibórz
|
5,46
|
Chomicz Bartosz
|
91
|
nr 1 Dębno
|
5,4
|
Pawlak Arkadiusz
|
89
|
nr 3 Myślibórz
|
5,38
|
Paradowski Martin
|
91
|
Smolnica
|
5,18
|
Rostkowski Paweł
|
89
|
nr 3 Myślibórz
|
5,15
|
Miąsko Damian
|
92
|
nr 2 Myślibórz
|
5,15
|
Klich Oskar
|
91
|
nr 1 Barlinek
|
4,78
|
Wyrębski Łukasz
|
89
|
nr 3 Myślibórz
|
5,14
|
Pchnięcie kulą
|
|
|
|
Świderski Radosław
|
88
|
nr 3 Myślibórz
|
12,25
|
Balcerzak Michał
|
90
|
nr 2 Myślibórz
|
11,08
|
Wolski dawid
|
91
|
nr 3 Myślibórz
|
10,73
|
Pietruch Krzysztof
|
90
|
nr 1 Dębno
|
10,52
|
Tokarzewski Przemek
|
89
|
Smolnica
|
10,44
|
Pieprz Dariusz
|
92
|
nr 2 Barlinek
|
9,75
|
Wiśniewski Paweł
|
89
|
nr 2 Myślibórz
|
9,61
|
Żytkowiak Mateusz
|
89
|
nr 1 Barlinek
|
9,52
|
Kolless Paweł
|
92
|
Smolnica
|
9,29
|
Mazurek szymon
|
91
|
nr 1 Barlinek
|
9,19
|
Wasiuk Tomasz
|
88
|
nr 2 Barlinek
|
9,06
|
Wilk Mateusz
|
91
|
nr 2 Barlinek
|
9,77
|
Staniszewski Michał
|
|
nr 3 Myślibórz
|
10,67
|
Grabda Jakub
|
89
|
nr 3 Myślibórz
|
10,47
|
4 x 100m
|
|
|
|
ZSP nr 1 Barlinek
|
|
|
47,89
|
ZSP nr 1 Dębno
|
|
|
49,24
|
ZSP nr 2 Myślibórz
|
|
|
49,84
|
ZSP nr 3 Myślibórz
|
|
|
50,13
|
ZS Smolnica
|
|
|
50,53
|
ZSP nr 2 Barlinek
|
|
|
1.00,95
|
+ dodaj swoją opinie
eURZĄD
Kalendarz imprez
Grudzień 2020 | ||||||
Pn | Wt | Śr | Cz | Pt | So | Ni |
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | |
7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 |
14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 |
21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 |
28 | 29 | 30 | 31 |