W trybie § 23 załącznika do Uchwały Nr XLVII/421/2014 Rady Powiatu w Myśliborzu w sprawie określenia zasad i trybu przeprowadzenia konsultacji społecznych, Zarząd Powiatu w Myśliborzu informuje, iż w terminie od 29 marca 2024 roku do 12 kwietnia 2024 roku zostaną przeprowadzone konsultacje społeczne Powiatowego Programu Przeciwdziałania Przemocy Domowej i Ochrony Osób doznających Przemocy Domowej w Powiecie Myśliborskim na lata 2024-2030.

Z przedmiotową dokumentacją będzie można zapoznać się na stronach internetowych: www.powiatmysliborski.pl, Biuletynie Informacji Publicznej Starostwa Powiatowego w Myśliborzu, www.pcprmysliborz.pl, w Starostwie Powiatowym w Myśliborzu przy ul. Północnej 15 (tablica ogłoszeń Starostwa) oraz w Powiatowym Centrum Pomocy Rodzinie w Myśliborzu przy  ul. Północnej 15 (tablica ogłoszeń).

Uwagi do konsultowanego projektu należy zgłaszać w formie pisemnej za pomocą formularza konsultacji i dostarczyć do dnia 12 kwietnia 2024 roku do Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie w Myśliborzu przy ul. Północnej 15, 74-300 Myślibórz lub w formie elektronicznej na adres: sekretariat@pcprmysliborz.pl. Dodatkowo uwagi do przedłożonego projektu można zgłaszać bezpośrednio w budynku przy ulicy Spokojnej 13 (parter). Osobą przyjmującą Państwa sugestie jest Kajetan Kuszko – Kierownik Działu Interwencji Kryzysowej Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie w Myśliborzu.

Myślibórz, dnia 22 marca 2024 r.

Ogłoszenie o konsultacjach
Formularz konsultacji
Powiatowy Program Przeciwdziałania Przemocy Domowej i Ochrony Osób doznającycj Przemocy Domowej w Powiecie Myśliborskim na lata 2024- 2030
Protokół z konsultacji