LOGO Pomorza Zachodniego

DOFINANSOWANO ZE ŚRODKÓW BUDŻETU WOJEWÓDZTWA ZACHODNIOPOMORSKIEGO

„Zakup sprzętu sportowego dla siłowni w Zespole Szkół i Placówek Oświatowych w Barlinku”

W ramach otrzymanej pomocy finansowej zakupiono sprzęt sportowy do siłowni w ZSiPO w Barlinku były to między innymi: bieżnia elektryczna, wielofunkcyjne urządzenie do ćwiczeń na siłowni, schody treningowe, ergometr wioślarki, atlas wielofunkcyjny do ćwiczeń.

Zadanie zostało zrealizowane w ramach pomocy finansowej dla jednostek samorządu terytorialnego z obszaru województwa zachodniopomorskiego z przeznaczeniem na poprawę i modernizację infrastruktury sportowej w 2023 r.

Całkowita wartość wydatków kwalifikowalnych: 71.000,00 zł.

Wartość dofinansowania z budżetu Województwa Zachodniopomorskiego: 30.000,00 zł.

Wkład własny Powiatu Myśliborskiego: 41.000,00 zł.

Zadanie zrealizowane: 2023 r.

Centrum Usług Wspólnych

Powiatu Myśliborskiego