II Nadzwyczajna Sesja VII Kadencji Rady Powiatu w Myśliborzu

Przewodniczący Rady Powiatu w Myśliborzu informuje, że w dniu 14 maja 2024 roku (wtorek) o godz. 17:00 w sali posiedzeń Starostwa Powiatowego w Myśliborzu, przy ul. Północnej 15 odbędzie się II Nadzwyczajna Sesja VII Kadencji Rady Powiatu w Myśliborzu.

Porządek obrad:

1. Otwarcie obrad.
  2. Podjęcie uchwały zmieniającej uchwałę w sprawie uchwalenia Statutu Powiatu Myśliborskiego.
  3. Podjęcie uchwały w sprawie powołania stałych komisji rady powiatu oraz ustalenia przedmiotu ich działania.
  4. Podjęcie uchwały w sprawie ustalenia wynagrodzenia Starosty Myśliborskiego.
  5.  Zamknięcie obrad.

Transmisja z obrad II Nadzwyczajnej Sesji Rady Powiatu Myśliborskiego będzie dostępna na żywo na stronie internetowej Powiatu Myśliborskiego w zakładce „Aktualności”.

Przewodniczący Rady Powiatu
        Nikodem Mazur