III Nadzwyczajna Sesja VII Kadencji Rady Powiatu w Myśliborzu

Przewodniczący Rady Powiatu w Myśliborzu informuje, że w dniu 3 czerwca 2024 roku (poniedziałek) o godz. 10:30 w sali posiedzeń Starostwa Powiatowego w Myśliborzu, przy ul. Północnej 15 odbędzie się III Nadzwyczajna Sesja VII Kadencji Rady Powiatu w Myśliborzu.

Porządek obrad:

1. Otwarcie sesji.

2. Informacja Zarządu dotycząca bieżącej sytuacji w spółce Szpital Barlinek Sp. z o.o.:

2.1 Informacja dotycząca sytuacji finansowej i organizacyjnej spółki.

2.2 Informacja dotycząca powodów odejścia poprzedniego prezesa i powołania nowego  prezesa.

2.3 Cele i zadania postawione nowemu zarządowi spółki przez właścicieli.

2.4 Plany organizacyjne i finansowe oraz rozwojowe proponowane przez nowy Zarząd spółki.

3. Pytania i dyskusja ze strony pracowników szpitala w Barlinku oraz przedstawicieli gminy Barlinek.

4. Pytania i dyskusja radnych Rady Powiatu.

5. Odpowiedzi Zarządu Powiatu.

6. Zakończenie obrad.

Transmisja z obrad III Nadzwyczajnej Sesji Rady Powiatu Myśliborskiego będzie dostępna na żywo na stronie internetowej Powiatu Myśliborskiego w zakładce „Aktualności”.

Przewodniczący Rady Powiatu
          Nikodem Mazur