Informacja o Szkolnej Lidze Lekkoatletycznej dla młodzieży szkolnej

KOMUNIKAT

Starostwo Powiatowe informuje, że Mistrzostwa Powiatu w Szkolnej Lidze Lekkoatletycznej w ramach Licealiady – I rzut odbędą się dnia 07.10.2021 r. (czwartek), godz.10,00 na Stadionie Miejskim w Myśliborzu ul. 11 Listopada 2.

Konkurencje:
Dziewczęta - 100 m, 400 m, 800 m, skok w dal, pchnięcie kulą (4 kg), sztafeta 4x100 m
Chłopcy - 100 m, 400 m, 800 m, , skok w dal, pchnięcie kulą (6 kg), sztafeta 4x100 m

W każdej konkurencji startuje po 3 zawodników oraz jedna sztafeta z każdej szkoły, zawodnik ma prawo startu w jednej konkurencji indywidualnej i sztafecie  (z wyłączeniem biegów 800m).

Wyniki przeliczane będą na punkty (zgodnie z tabelami).

Program zawodów:
9:30 – zapisy i weryfikacja
10:00 – pierwsze konkurencje

Prosimy o zapoznanie się z zasadami bezpieczeństwa podczas zawodów organizowanych w ramach współzawodnictwa sportowego szkół (Zasady bezpieczeństwa).

UWAGA !!!

Szkoły przystępujące do współzawodnictwa muszą się zarejestrować przez system rejestracji szkół srs.szs.pl zgodnie z „Kalendarzami …” wojewódzkimi nie później niż do 30 września 2021 roku.

Zawody zostaną rozegrane zgodnie z regulaminem zamieszczonym w Kalendarzu Imprez Sportowych WSZS w Szczecinie.