Informacja o Sztafetowych Biegach Przełajowych dla młodzieży szkolnej

KOMUNIKAT

Starostwo Powiatowe informuje, że Mistrzostwa Powiatu dziewcząt i chłopców w ramach Igrzysk Dzieci, Igrzysk Młodzieży Szkolnej  oraz Licealiady w SZTAFETOWYCH BIEGACH PRZEŁAJOWYCH odbędą się dnia 12.10.2021 r. (wtorek) na terenie stadionu sportowego w Różańsku.

Program:
9:15 - weryfikacja
10:00 - bieg Igrzyska Dzieci - dziewczęta
10:30 - bieg Igrzyska Dzieci – chłopcy
11:00 - bieg Igrzyska Młodzieży Szkolnej - dziewczęta
11:30 - bieg L - dziewczęta
12:00 - bieg Igrzyska Młodzieży Szkolnej - chłopcy
12:30 - bieg L – chłopcy

Uczestnictwo:
- w zawodach startują reprezentacje szkół oddzielnie dziewcząt i chłopców,
- reprezentacja składa się z 6 zawodniczek/zawodników.

Ze względów sanitarnych wszystkie drużyny startujące w zawodach powinny posiadać jednakowe koszulki lub plastrony (znaczniki).

Dokumentacja:
lista imienna z rocznikami potwierdzona przez dyrekcję szkoły (pieczątka i podpis)
legitymacja szkolna.

Prosimy o zapoznanie się z zasadami bezpieczeństwa podczas zawodów organizowanych w ramach współzawodnictwa sportowego szkół (Zasady bezpieczeństwa).

Zawody zostaną rozegrane zgodnie z regulaminem zamieszczonym w Kalendarzu Imprez Sportowych WSZS w Szczecinie.

Weryfikacji dokonuje organizator zawodów wyłącznie przed rozpoczęciem zawodów.