INFORMACJA O ZMIANIE TERMINU ROZPOCZĘCIA I PORZĄDKU OBRAD WSPÓLNEGO POSIEDZENIA KOMISJI RADY POWIATU W MYŚLIBORZU

INFORMUJEMY, ŻE WSPÓLNE POSIEDZENIE KOMISJI FINANSÓW BUDŻETU I ROZWOJU GOSPODARCZEGO ORAZ KOMISJI OŚWIATY, BEZPIECZEŃSTWA PUBLICZNEGO, DROGOWNICTWA, ZDROWIA I SPRAW SPOŁECZNYCH W DNIU 10 WRZEŚNIA 2021 ROKU (PIĄTEK) ROZPOCZNIE SIĘ O GODZ. 11:00 W SALI POSIEDZEŃ STAROSTWA POWIATOWEGO PRZY UL. PÓŁNOCNEJ 15.

PONADTO INFORMUJEMY O ZMIANIE KOLEJNOŚCI  ROZPATRYWANIA PUNKTÓW PORZĄDKU OBRAD POSIEDZENIA KOMISJI.

ZMIENIONY PORZĄDEK OBRAD PRZEDSTAWIA SIĘ NASTĘPUJĄCO:

1. Otwarcie posiedzenia i stwierdzenie quorum.
  2. Przyjęcie porządku posiedzenia.
  3. Omówienie bieżącej sytuacji w Młodzieżowym Ośrodku Wychowawczym w Renicach.
  4. Omówienie bieżącej sytuacji Szpitala w Dębnie im. Św. Matki Teresy z Kalkuty Sp. z o.o. oraz prognozy dotyczące dalszego funkcjonowania Szpitala w oparciu o rozwiązania proponowane przez Firmę FORMEDIS.
  5. Sprawy różne.
  6. Zakończenie posiedzenia.