NOWY ŁAD DLA PRZEDSIĘBIORCÓW - NIEODPŁATNE PORADY PRAWNE DLA PRZEDSIĘBIORCÓW

Stowarzyszenie Pactum uruchamia mobilny punkt porad prawnych dedykowany przedsiębiorcom z terenu powiatu myśliborskiego. W ramach punktu będzie można uzyskać nieodpłatnie poradę prawną dotyczącą regulacji Nowego Ładu.

Działalność gospodarcza to jeden z obszarów, w którym zajdą istotne zmiany wskutek modyfikacji dotychczasowych przepisów. Każdy przedsiębiorca ponosi określone koszty, które wpływają na ostateczną wysokość dochodu. Wśród nich pojawia się: podatek oraz składki ZUS. To właśnie tych dwóch kwestii dotyczą najważniejsze zmiany w obszarze działalności gospodarczych.

Radca prawny wyjaśni zainteresowanym, jakie są główne założenia programu, odpowie na pytania zainteresowanych, udzieli nieodpłatnie porady prawnej.

Z porad będzie można skorzystać od 14 lutego do 31 marca 2022 roku:
- telefonicznie pod numerem 502 455 394;
- mailowo pod adresem biuro@stowarzyszeniepactum.pl

Projekt jest współfinansowany ze środków Powiatu Myśliborskiego.

Serdecznie zapraszamy.