POSIEDZENIE KOMISJI SKARG, WNIOSKÓW I PETYCJI

Informujemy o zwołanym posiedzeniu KOMISJI SKARG, WNIOSKÓW I PETYCJI, które odbędzie się dnia 10 czerwca 2024 roku (poniedziałek) o godz. 14:00 w sali posiedzeń Komisji (IV piętro, pok. 410) Starostwa Powiatowego w Myśliborzu, przy ul. Północnej 15.

Porządek posiedzenia Komisji:

1. Otwarcie posiedzenia i stwierdzenie quorum.
  2. Przyjęcie porządku posiedzenia.
  3. Wybór Przewodniczącego Komisji.
  4. Wybór Wiceprzewodniczącego Komisji.
  5. Rozpatrzenie petycji w sprawie podjęcia działań w zakresie przebudowy nawierzchni drogi powiatowej nr 1575Z na odcinku pomiędzy granicą powiatu (m. Jesionowo) a miejscowością Mostkowo (skrzyżowanie z DW156).
  6. Zapoznanie się z petycją w sprawie natychmiastowego wykonania remontu drogi powiatowej nr 2116Z na odcinku Trzcinna – Golin – Karsko – do skrzyżowania z drogą wojewódzką DW151 oraz drogi Karsko – Łubianka.
  7. Zapoznanie się ze skargą na działania Dyrektora Zespołu Szkół Nr 1 im. Juliusza Słowackiego w Dębnie.
  8. Sprawy różne.
  9. Zakończenie posiedzenia.