Turnieje halowe w piłce nożnej

Uprzejmie informujemy, że Starosta Myśliborski objął honorowym patronatem przedsięwzięcie pn. „Turniej halowy w piłce nożnej”, które odbędzie się w dniach 20.02. – 07.03.2021 r. na hali widowiskowo - sportowej gm. Lipiany. Podczas całego cyklu wystąpi około 270 zawodników z 26 drużyn (4 drużyny z naszego Powiatu: Myślibórz, Dębno, Mostkowo, Barlinek).

Drugi i trzeci turniej rozegrany

W miniony weekend rozegrano kolejne turnieje z cyklu halowych turniejów piłki nożnej pod Honorowym Patronatem Starosty Myśliborskiego Andrzeja Potyry.

W sobotę 27 lutego 2021 roku swoje mecze rozegrały zespoły z rocznika 2011. Rywalizacja toczyła się pomiędzy drużynami: Osadnika Myślibórz, Sokołem Pyrzyce, Koralem Mostkowo, Unią Dolice, Morzyckiem Moryń i Barlinecką Akademią Futbolu w Barlinku.

Sobotni turniej halowy w piłce nożnej

W dniu 28 lutego 2021 roku podczas niedzielnych zmagań rocznika 2012 rywalizowało 6 zespołów. Wśród nich wystąpili: Chemik Gorzów, Osadnik Myślibórz, Sęp Brzesko, Allsport Pełczyce, Sokół Pyrzyce i Barlinecka Akademia Futbolu z Barlinka.

Dziękujemy drużynom oraz ich trenerom za wspólne granie i kolejne sportowe emocje.

Niedzielny turniej halowy w piłce nożnej

Barlinecka Akademia Futbolu

Pierwszy Turniej za nami

W dniu 20 lutego 2021 roku rozegrano pierwszy turniej. W spotkaniu uczestniczyło sześć rywalizujących między sobą zespołów: Sokół Pyrzyce, Gavia Choszczno, Stilon Gorzów 2010, Osadnik Myślibórz, Błękitni Stargard 2010, Barlinecka Akademia Futbolu. Rozegrano 15 meczy, strzelono 36 bramek, zachowując bardzo wyrównany poziom gry.

Zwycięzcą turnieju, a tym samym I miejsce zdobyła drużyna: Sokół Pyrzyce, II miejsce Gavia Choszczno, III miejsce – Stilon Gorzów, IV miejsce – Osadnik Myślibórz, V miejsce – Barlinecka Akademia Futbolu w Barlinku, VI miejsce – Błękitni Stargard.

Po zakończeniu rozgrywek pamiątkowe puchary dla wszystkich drużyn wręczył Pan Andrzej Potyra – Starosta Myśliborski.

Drużynom dziękujemy za granie w przyjaznej atmosferze.

Tekst i foto:

Barlinecka Akademia Futbolu