XL Sesja Rady Powiatu w Myśliborzu

Przewodniczący Rady Powiatu w Myśliborzu informuje, że w dniu 27 października 2021 roku (środa) o godz. 15:00 odbędzie się w trybie zdalnym XL Sesja Rady Powiatu w Myśliborzu.

Porządek obrad:

1. Otwarcie obrad.
  2. Ustalenie porządku obrad.
  3. Sprawozdanie finansowe spółki prawa handlowego Szpital Barlinek Sp. z o.o. za rok 2020.
  4. Informacja o stanie realizacji zadań oświatowych na terenie Powiatu Myśliborskiego w roku szkolnym 2020/2021.
  5. Informacja o stanie dróg powiatowych.
  6. Plan organizacyjny zimowego utrzymania dróg powiatowych na terenie Powiatu Myśliborskiego w sezonie zimowym 2021/2022.
  7. Informacja na temat złożonych oświadczeń majątkowych.
  8. Podjęcie uchwały Rady Powiatu w Myśliborzu zmieniającej uchwałę w sprawie Wieloletniej Prognozy Finansowej Powiatu Myśliborskiego na lata 2021 – 2033.
  9. Podjęcie uchwały Rady Powiatu w Myśliborzu zmieniającej uchwałę w sprawie określenia wysokości środków Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych przeznaczonych do realizacji w 2021 roku.
  10. Podjęcie uchwały Rady Powiatu w Myśliborzu zmieniającej uchwałę w sprawie zajęcia stanowiska o przeznaczeniu kwoty dotacji celowej.
  11. Podjęcie uchwały Rady Powiatu w Myśliborzu w sprawie powierzenia prowadzenia zadań publicznych.
  12. Podjęcie uchwały Rady Powiatu w Myśliborzu w sprawie przyjęcia „Programu współpracy Powiatu Myśliborskiego z organizacjami pozarządowymi oraz podmiotami prowadzącymi działalność pożytku publicznego na 2022 rok”.
  13. Podjęcie uchwały Rady Powiatu w Myśliborzu w sprawie wyrażenia zgody na zmianę celu darowizny przekazanej przez Powiat Myśliborski Gminie Dębno umową darowizny z dnia 18 stycznia 2000 r.
  14. Podjęcie uchwały Rady Powiatu w Myśliborzu w sprawie rozpatrzenia petycji dotyczącej modernizacji drogi powiatowej nr 2124Z w miejscowości Trzcinna.
  15. Interpelacje i zapytania radnych.
  16. Sprawozdanie z pracy Zarządu Powiatu.
  17. Sprawozdanie z działań podejmowanych przez Przewodniczącego Rady w okresie międzysesyjnym.
  18. Oświadczenia radnych.
  19. Zamknięcie obrad.

Transmisja z obrad XL sesji Rady Powiatu będzie dostępna na żywo na stronie internetowej Powiatu Myśliborskiego w zakładce „Aktualności”.

Przewodniczący Rady Powiatu
Robert Dudek