XLI Nadzwyczajna Sesja Rady Powiatu w Myśliborzu

Przewodniczący Rady Powiatu w Myśliborzu informuje, że w dniu 29 listopada 2021 roku (poniedziałek) o godz. 14:00 odbędzie się w trybie zdalnym XLI Sesja Rady Powiatu w Myśliborzu.

Porządek obrad:

1. Otwarcie obrad.
  2. Podjęcie uchwały zmieniającej uchwałę w sprawie Wieloletniej Prognozy Finansowej Powiatu Myśliborskiego na lata 2021 – 2033.
  3. Podjęcie uchwały w sprawie zmiany budżetu i w budżecie Powiatu Myśliborskiego na 2021 rok.
  4. Podjęcie uchwały w sprawie włączenia Domu Wczasów Dziecięcych w Myśliborzu do Zespołu Szkół i Placówek Oświatowych im. S. Dariusa i S. Girenasa w Myśliborzu.
  5. Podjęcie uchwały w sprawie ustalenia wysokości diet dla radnych powiatu.
  6. Podjęcie uchwały w sprawie ustalenia wynagrodzenia Starosty Myśliborskiego.
  7. Podjęcie uchwały w sprawie udzielenia pomocy finansowej Województwu Zachodniopomorskiemu.
  8. Zamknięcie obrad.

Transmisja z obrad Nadzwyczajnej XLI Sesji Rady Powiatu będzie dostępna na żywo na stronie internetowej Powiatu Myśliborskiego w zakładce „Aktualności”.

Przewodniczący Rady Powiatu
Robert Dudek