XLIII Sesja Rady Powiatu w Myśliborzu

Przewodniczący Rady Powiatu w Myśliborzu informuje, że w dniu 29 grudnia 2021 roku (środa) o godz. 13:00 odbędzie się w trybie zdalnym XLIII Sesja Rady Powiatu w Myśliborzu.

Porządek obrad:

1. Otwarcie obrad.
  2. Ustalenie porządku obrad.
  3. Uchwalenie budżetu Powiatu Myśliborskiego na 2022 rok oraz Wieloletniej Prognozy Finansowej Powiatu Myśliborskiego na lata 2022-2033:
  1. przedstawienie projektu uchwały w sprawie Wieloletniej Prognozy Finansowej Powiatu Myśliborskiego na lata 2022-2033 wraz z uzasadnieniem,
  2. odczytanie uchwały Regionalnej Izby Obrachunkowej w Szczecinie w sprawie wydania opinii o przedłożonym projekcie uchwały w sprawie Wieloletniej Prognozie Finansowej Powiatu Myśliborskiego na lata 2022-2033,
  3. odczytanie opinii komisji właściwej ds. budżetu,
  4. autopoprawka Zarządu Powiatu w Myśliborzu do projektu uchwały w sprawie Wieloletniej Prognozy Finansowej Powiatu Myśliborskiego na lata 2022-2033,
  5. dyskusja,
  6. podjęcie uchwały w sprawie Wieloletniej Prognozy Finansowej Powiatu Myśliborskiego na lata 2022-2033,
  7. przedstawienie projektu uchwały budżetowej Powiatu Myśliborskiego na 2022 rok wraz z uzasadnieniem,
  8. odczytanie uchwały Regionalnej Izby Obrachunkowej w Szczecinie w sprawie wydania opinii o przedłożonym projekcie uchwały budżetowej Powiatu Myśliborskiego na 2022 rok oraz w sprawie wydania opinii o możliwości sfinansowania deficytu budżetowego wykazanego w projekcie uchwały budżetowej Powiatu Myśliborskiego na 2022 rok,
  9. odczytanie opinii komisji właściwej ds. budżetu,
  10. autopoprawka Zarządu Powiatu w Myśliborzu do projektu uchwały w sprawie uchwalenia budżetu Powiatu Myśliborskiego na rok 2022,
  11. dyskusja nad projektem budżetu,
  12. podjęcie uchwały w sprawie uchwalenia budżetu Powiatu Myśliborskiego na rok 2022.
  1. Podjęcie uchwały Rady Powiatu w Myśliborzu zmieniającej uchwałę w sprawie Wieloletniej Prognozy Finansowej Powiatu Myśliborskiego na lata 2021-2033.
  2. Podjęcie uchwały Rady Powiatu w Myśliborzu w sprawie zmiany budżetu i w budżecie Powiatu Myśliborskiego na 2021 rok.
  3. Podjęcie uchwały Rady Powiatu w Myśliborzu w sprawie ustalenia wykazu wydatków, które nie wygasają z upływem roku budżetowego 2021.
  4. Podjęcie uchwały Rady Powiatu w Myśliborzu w sprawie planu pracy Rady Powiatu na 2022 rok.
  5. Podjęcie uchwały Rady Powiatu w Myśliborzu w sprawie planu pracy i kontroli Komisji Rewizyjnej na 2022 rok.
  6. Podjęcie uchwały Rady Powiatu w Myśliborzu w sprawie zatwierdzenia planu pracy Komisji Oświaty, Bezpieczeństwa Publicznego, Drogownictwa, Zdrowia i Spraw Społecznych na 2022 rok.
  7. Podjęcie uchwały Rady Powiatu w Myśliborzu w sprawie zatwierdzenia planu pracy Komisji Finansów, Budżetu i Rozwoju Gospodarczego na 2022 rok.
  8. Podjęcie uchwały Rady Powiatu w Myśliborzu w sprawie określenia rozkładu godzin pracy aptek ogólnodostępnych na terenie Powiatu Myśliborskiego w 2022 roku.
  9. Podjęcie uchwały Rady Powiatu w Myśliborzu w sprawie uchwalenia „Powiatowego Programu Zapobiegania Przestępczości oraz Porządku Publicznego i Bezpieczeństwa Obywateli na lata 2022 – 2026”.
  10. Podjęcie uchwały Rady Powiatu w Myśliborzu w sprawie podniesienia wysokości świadczeń pieniężnych dla rodzin zastępczych zawodowych i rodzinnych domów dziecka.
  11. Sprawozdanie z pracy Zarządu Powiatu.
  12. Sprawozdanie z działań podejmowanych przez Przewodniczącego Rady w okresie międzysesyjnym.
  13. Interpelacje i zapytania radnych.
  14. Oświadczenia radnych.
  15. Zamknięcie obrad.

Transmisja z obrad XLIII sesji będzie dostępna na żywo na stronie internetowej Powiatu Myśliborskiego w zakładce „Aktualności”.

Przewodniczący Rady Powiatu
Robert Dudek