XLIV Sesja Rady Powiatu w Myśliborzu

Przewodniczący Rady Powiatu w Myśliborzu informuje, że w dniu 31 stycznia 2022 roku (poniedziałek) o godz. 15:00 odbędzie się w trybie zdalnym XLIV Sesja Rady Powiatu w Myśliborzu.

Porządek obrad:

1. Otwarcie obrad.
  2. Ustalenie porządku obrad.
  3. Sprawozdanie z działalności Komisji Bezpieczeństwa i Porządku za 2021 rok.
  4. Informacja dotycząca średniego wynagrodzenia nauczycieli w roku 2021 w Powiecie Myśliborskim.
  5. Końcowy Raport ewaluacyjny z realizacji Programu Rozwoju Powiatu Myśliborskiego za lata 2015 – 2020.
  6. Sprawozdania z pracy Stałych Komisji Rady Powiatu w Myśliborzu za 2021 rok.
  7. Podjęcie uchwały Rady Powiatu w Myśliborzu zmieniającej uchwałę w sprawie Wieloletniej Prognozy Finansowej Powiatu Myśliborskiego na lata 2022 – 2033.
  8. Podjęcie uchwały Rady Powiatu w Myśliborzu w sprawie zmiany budżetu Powiatu Myśliborskiego na 2022 rok.
  9. Podjęcie uchwały Rady Powiatu w Myśliborzu w sprawie udzielenia pomocy finansowej Gminie Nowogródek Pomorski.
  10. Podjęcie uchwały Rady Powiatu w Myśliborzu w sprawie zamiaru likwidacji Młodzieżowego Ośrodka Wychowawczego w Renicach oraz wchodzącej w jego skład Szkoły Podstawowej Specjalnej w Renicach i Branżowej Szkoły I Stopnia Specjalnej
    w Renicach.
  11. Podjęcie uchwały Rady Powiatu w Myśliborzu zmieniającej uchwałę w sprawie planu pracy i kontroli Komisji Rewizyjnej na 2022 rok.
  12. Interpelacje i zapytania radnych.
  13. Sprawozdanie z pracy Zarządu Powiatu.
  14. Sprawozdanie z działań podejmowanych przez Przewodniczącego Rady w okresie międzysesyjnym.
  15. Oświadczenia radnych.
  16. Zamknięcie obrad.

Transmisja z obrad XLIV sesji będzie dostępna na żywo na stronie internetowej Powiatu Myśliborskiego w zakładce „Aktualności”.

Przewodniczący Rady Powiatu
Robert Dudek