Zachodniopomorska Akademia NGO - bezpłatne szkolenia dla organizacji pozarządowych

Pracownia Pozarządowa wspólnie z Związkiem Pracodawców Pomorza Zachodniego zapraszają na kolejne szkolenia w ramach Zachodniopomorskiej Akademii NGO! Po kilku grupach, które w okresie letnio-jesiennym ub. roku uczestniczyły w zajęciach stacjonarnych, teraz zapraszamy wszystkie zainteresowane osoby do udziału w szkoleniach w formule on-line.

Cała Akademia to 3 obszary tematyczne, które wszechstronnie wzmacniają wiedzę i umiejętności przedstawicieli/ek zachodniopomorskich stowarzyszeń i fundacji w zakresie funkcjonowania organizacji (m.in. budowanie zespołu, pozyskiwanie środków, planowanie działalności, kontakty z administracją, zagadnienia prawne). Do udziału zapraszamy osoby z organizacji z terenu Pomorza Zachodniego - członków/członkinie, pracowników, wolontariuszy.

Osoby zainteresowane udziałem w Akademii muszą wypełnić formularz zgłoszeniowy (dostępny on-line lub w wersji do pobrania) i wybrać sesje składające się na całość procesu szkoleniowego (łącznie jedna osoba będzie uczestniczyć w 9 sesjach 4-godzinnych lub w 6 sesjach 6-godzinnych).

Terminy poszczególnych sesji, opis tematów, formularze zgłoszeniowe i inne szczegóły znajdują się na stronie: https://pracowniapozarzadowa.pl/akademia/. Udział w Akademii jest bezpłatny.

Wszystkie szkolenia odbywać się będą w formule on-line, do udziału niezbędne będzie posiadanie komputera, połączenia internetowego oraz mikrofonu i kamery umożliwiające aktywny udział w warsztatach.

W razie pytań/wątpliwości prosimy o kontakt: Olga Antkowiak, tel. 94 340 35 23, biuro@pracowniapozarzadowa.pl.