Zaproszenie na bezpłatne szkolenie online "Możliwości wsparcia dla przedsiębiorców w czasie pandemii wirusa Covid-19"

SZANOWNI PAŃSTWO,

Centrum Usługowo Doradcze Euroregionu Pomerania w Myśliborzu zaprasza na bezpłatne szkolenie on-line pn.: „Możliwości wsparcia dla przedsiębiorców w czasie pandemii wirusa COVID-19”,  które odbędzie się dnia  20 maja  2021 roku w  godzinach 9.00 - 13.00 + panel dyskusyjny.

Celem szkolenia jest przedstawienie  rozwiązań prawnych i proceduralnych związanych z narzędziami wsparcia dla przedsiębiorców dotkniętych skutkami pandemii wirusa COVID-19.

WYKŁADOWCA: Paweł Ziółkowski - prawnik, publicysta, szkoleniowiec, konsultant. Posiada ponad dwudziestoletnie doświadczenie zawodowe w zakresie tematyki prawnej. Autor ponad 14.000 publikacji w prasie fachowej i portalach elektronicznych. Zrealizował ponad 1600 szkoleń o tematyce prawnej, także w formie webinariów. Prowadzi zajęcia na Studiach Podyplomowych Kadry i Płace (GWSH w Katowicach oraz UTH w Warszawie) oraz na Studiach Podyplomowych Rachunkowości i Podatków (Uniwersytet Ekonomiczny w Poznaniu). Specjalizuje się w podatkach, prawie pracy i prawie działalności gospodarczej.

Szczegółowe informacje uzyskać można w Centrum Usługowo Doradczym Euroregionu Pomerania w Myśliborzu, tel. 95 7460278. Osoby do kontaktu: Marta Trzeciak, Wioletta Urban.

W celu rezerwacji miejsca  prosimy o potwierdzenie uczestnictwa w szkoleniu on-line  do 18 maja br. na adres e-mail: cud.umig@mysliborz.pl  za pośrednictwem formularza zgłoszeniowego lub telefonicznie.

PROGRAM SZKOLENIA PN.: ”MOŻLIWOŚCI WSPARCIA DLA PRZEDSIĘBIORCÓW W CZASIE PANDEMII WIRUSA COVID-19” - 20.05.2021

1. Instrumenty wsparcia przygotowane w ramach tzw. Tarczy Antykryzysowej

.       Dofinansowania wynagrodzeń z WUP

.       Dofinansowania wynagrodzeń z PUP