III Turniej Kół Gospodyń Wiejskich Pomorza Zachodniego

W sobotę 23 lipca br. w godz. 15:00-19:00 odbędzie się w Różańsku (gm. Dębno) III edycja Turnieju Kół Gospodyń Pomorza Zachodniego pod hasłem INWAZJA KOBIECEJ MOCY. Jest to największa w naszym regonie impreza integrująca środowisko kół gospodyń wiejskich. W zawodach weźmie udział blisko 40 kobiecych drużyn!  Zawalczą one o tytuł mistrzowski i nagrody o łącznej wartości 4000 zł.

- Turniej to nie tylko rywalizacja kół gospodyń przy konkurencjach sportowo-rekreacyjnych, zręcznościowych czy ekologicznych. To także mnóstwo atrakcji dla odwiedzających „od juniora do seniora”, których serdecznie zapraszamy do Różańska i kibicowania – informują organizatorzy.

Na terenie imprezy pojawi się kilkanaście stoisk wystawienniczych, na których będzie można podziwiać oraz zakupić oryginalne wyroby rękodzielnicze, czy smakować wyśmienitych potraw kuchni regionalnej i tradycyjnej. Zwieńczeniem wydarzenia będzie natomiast plenerowa zabawa taneczna „pod chmurką” do białego rana.

Koła Gospodyń Wiejskich zainteresowane udziałem w turnieju mogą zgłosić swój akces poprzez wypełnienie prostego formularz na stronie internetowej:

Kontakt z organizatorami:

• tel. 693 581 524 (Justyna Baranowicz) | e-mail: kgw-rozansko@wp.pl
  • tel. 502 792 080 (Maciej Patynowski) | e-mail: biuro@pfsp.pl

Projekt współfinansowany jest przez:

• Powiat Myśliborski
  • Gminę Dębno
  • Program Społecznik zainicjowany przez Marszałka Województwa Zachodniopomorskiego
  • Narodowy Instytut Wolności - Centrum Rozwoju Społeczeństwa Obywatelskiego ze środków Programu Fundusz Inicjatyw Obywatelskich #NOWEFIO na lata 2021–2030.

Sponsorzy Strategiczni:

• Północna Izba Gospodarcza Oddział w Dębnie
  • ALATAN Natalia Sypko

Sponsorzy:

• GREATCODE Przemysław Goździewski
  • M-BUD Marian Wolański

Patroni medialni:

• TVP Szczecin
  • Radio Szczecin
  • Kurier Szczeciński

Patroni honorowi

• Henryk Kowalczyk - Wiceprezes Rady Ministrów Minister Rolnictwa i Rozwoju Wsi