Informacja dot. remontu ul. Północnej

Szanowni Mieszkańcy,

W związku z trwającym remontem ulicy Północnej w Myśliborzu niniejszym informuję, że od dnia 11 czerwca 2024r. do 21 czerwca 2024r. zostanie wyłączony z ruchu pojazdów odcinek ulicy Północnej obejmujący zjazd do siedziby Starostwa Powiatowego w Myśliborzu i innych instytucji usytuowanych w tym budynku.

W celu załatwienia spraw Klienci Starostwa i innych instytucji usytuowanych w budynku przy ul. Północnej 15 będą mogli skorzystać z miejsc postojowych wyznaczonych na tzw. „placu cyrkowym” przy ul. 11-go Listopada w Myśliborzu.

Mieszkańców Powiatu Myśliborskiego oraz spoza powiatu, korzystających z usług Starostwa Powiatowego i innych instytucji usytuowanych w budynku przy ul. Północnej 15 w Myśliborzu przepraszamy za utrudnienia spowodowane remontem.

STAROSTA MYŚLIBORSKI
ROBERT DUDEK