Informacja o otwarciu Starostwa Powiatowego w Myśliborzu

Szanowni Mieszkańcy,

od dnia 1 lipca 2021 r. została przywrócona bezpośrednia obsługa interesantów w Starostwie Powiatowym w Myśliborzu. Urząd jest czynny w dotychczasowych godzinach pracy, przy zachowaniu wzmożonego reżimu sanitarnego. W jednym pomieszczeniu dopuszczalna ilość interesantów przebywających, w tym samym czasie, nie może być większa niż 1 osoba na jedno stanowisko obsługi, z wyłączeniem osób realizujących zadania w zakresie obsługi interesantów.

Mając na uwadze obecną sytuację epidemiologiczną oraz w trosce o bezpieczeństwo mieszkańców, prosimy
o rozważenie możliwości załatwienia swojej sprawy drogą:

1) pocztową – ul. Północna 15, 74-300 Myślibórz,
2) telefonicznie – 95 747 20 21
3) elektronicznie – starostwo@powiatmysliborski.pl
4) za pośrednictwem platformy ePUAP - /s66o3cy5su/SkrytkaESP

W trakcie wizyty w Starostwie Powiatowym w Myśliborzu prosimy pamiętać o przestrzeganiu wszystkich obowiązujących zaleceń sanitarnych tj.

• przychodzeniu do urzędu bez osób towarzyszących,
  • zachowaniu 2 metrowej odległości,
  • zasłanianiu ust i nosa,
  • zdezynfekowaniu rąk przy wejściu do urzędu środkiem odkażającym,
  • przed wejściem do Urzędu zmierzenie temperatury ciała poprzez przyłożenie nadgarstka do bramki usytuowanej przed wejściem do Urzędu,
  • powstrzymaniu się od wizyty jeżeli występują objawy gorączki, bólu gardła czy przeziębienia.

Jednocześnie informujemy, że od dnia 01 września 2021 r. zostaje przywrócona w formie stacjonarnej Nieodpłatna Pomoc Prawna.

Aby skorzystać z porady należy zapisać się:

albo

• pod numerem telefonu 95 747 08 48 od poniedziałku do czwartku w godz. 7:00 – 15:00; w piątek
    w godz. 7:00 – 14:00

albo

Liczymy na zrozumienie i mamy nadzieję, że niebawem wraz ze spadkiem liczby zakażeń koronawirusem, już wkrótce Starostwo Powiatowe w Myśliborzu będzie w pełni dostępny dla interesantów.

STAROSTA MYŚLIBORSKI

Andrzej Potyra