Indywidualne konsultacje w ramach Mobilnego Punktu Informacyjnego Funduszy Europejskich

Mobilny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich

Główny Punkt Informacyjny w Szczecinie zaprasza na indywidualne konsultacje w ramach Mobilnego Punktu Informacyjnego, które odbędą się 3 października 2023 roku, w godz. 9:30 – 12:00
w siedzibie  Starostwa Powiatowego w Myśliborzu przy ulicy Północnej 15, sala posiedzeń.

Spotkanie skierowane jest do wszystkich osób zainteresowanych pozyskaniem informacji nt. dotacji z Funduszy Europejskich.

Podczas konsultacji zostaną przedstawione informacje dopasowane do potencjalnych beneficjentów m.in. w zakresie:

• środków na otwarcie działalności gospodarczej,
  • dotacji i pożyczek na rozwój prowadzonej działalności gospodarczej,
  • finansowania kursów i szkoleń zmierzających do podniesienia kwalifikacji zawodowych,
  • zasad pozyskania dofinansowania,
  • aktualnych i przyszłych ogłoszeń o naborach wniosków.

Organizator spotkania:

Główny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Szczecinie, Urząd Marszałkowski Województwa Zachodniopomorskiego ul. Marszałka Józefa Piłsudskiego 40,  70-421 Szczecin.
Infolinia: 800 34 55 34 lub 91 452 8906, 91 452 8907, 91 452 8911, e-mail: pife.szczecin@wzp.pl