Koronawirus i co dalej?

interreg symbol projektu oraz flaga Unii Europejskiej

Centrum Usług Wspólnych Powiatu Myśliborskiego od roku przy współpracy z partnerem niemieckim, realizuje projekt pn.”Koronawirus i co dalej? Spotkania on-line Powiatów Myśliborskiego i Märkisch Oderland”, dofinansowanego z Funduszu Małych Projektów. W dniu 19 maja 2021 r odbyła się pierwsza konferencja on-line, na której przedstawiciele partnerskich Powiatów wymienili się opracowanymi procedurami oraz doświadczeniami zwalczającymi COVID- 19. Program spotkania obejmował trzy rundy wypowiedzi: Ogólną informację nt. sytuacji pandemii COVID w Polsce  i w Niemczech. Opis sytuacji służby zdrowia i edukacji oraz przyjęte rozwiązania w administracji obu powiatów Powiatu Myśliborskiego i Powiatu Märkisch Oderland.