Flaga niemiecka i polska próbują się połączyć, znak gwiazdek UE, Interreg, flaga UE

Starostwo Powiatowe w Myśliborzu w imieniu którego działa Centrum Usług Wspólnych Powiatu Myśliborskiego w partnerstwie z niemieckim Powiatem Märkisch Oderland realizuje projekt pn.”Koronawirus i co dalej? Spotkania on-line Powiatów Myśliborskiego i Markisch Oderland”, dofinansowany z Funduszu Małych Projektów w ramach Programu Współpracy Interreg V A Meklemburgia – Pomorze Przednie/Branderburgia/Polska. Projekt swoim zakresem obejmuje wspólne działania zabezpieczające mieszkańców obu partnerskich powiatów przed działaniem korona wirusa.

W dniu 08.03.2021r. miało miejsce przekazanie środków ochrony osobistej do jednostek organizacyjnych Powiatu Myśliborskiego tj. Młodzieżowy Ośrodek Socjoterapii w Smolnicy, Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna w Dębnie oraz Regionalna Placówka Opiekuńczo-Terapeutyczna w Dębnie. Do wskazanych placówek przekazano m.in. kombinezony ochronne, maseczki ochronne, rękawice, gogle, płyny dezynfekujące zarówno do rąk jak i powierzchni.

Dwie kobiety stojące pomiędzy banerem informującym o projekcie "koronawirus i co dalej"

Przekazanie środków ochrony osobistej na ręce Pani Katarzyny Sowala  Wicedyrektora Regionalnej Placówki Opiekuńczo- Terapeutycznej w Dębnie.

Dwie kobiety oraz mężczyna, w tle baner informujący o projekcie polsko- niemieckim

Przekazanie środków ochrony osobistej  na ręce Pana Krzysztofa Maciaszka Dyrektora Młodzieżowego Ośrodka Socjoterapii w Smolnicy.

dwie kobiety pomiędzy baneram informująceym o projekcie dotyczącym COVID19

Przekazanie środków ochrony osobistej oraz urządzenia dezynfekującego na ręce Pani  Iwony Kuki Dyrektora Poradni Psychologiczno- Pedagogicznej w Dębnie.