Kwietniowy raport z miejsca przebudowy drogi powiatowej nr 2116Z na odcinku pomiędzy miejscowościami Krzynka i Płonno (gmina Barlinek).

logo RFRD

Prace budowlane wykonywane przy realizacji zadania pn. „Przebudowa drogi powiatowej nr 2116Z od miejscowości Krzynka do miejscowości Płonno” nie zwalniają tempa. Zaawansowanie rzeczowe na inwestycji wynosi już 60,91%. W całości wybudowane zostały już ciągi chodnikowe oraz system odwodnienia drogi; w chwili obecnej trwają prace związane z wykonaniem warstwy ścieralnej nawierzchni drogi.

Pomimo, że zgodnie z zawartą umową termin wykonania zadania wyznaczono na 21.07.2024r., Wykonawca - firma Maldrobud Sp. z o.o. Sp.k. czyni starania, aby jak najszybciej oddać inwestycję do użytku

Realizowane zadanie jest współfinansowane ze środków Rządowego Funduszu Rozwoju Dróg.