LI Nadzwyczajna Sesja Rady Powiatu w Myśliborzu

Przewodniczący Rady Powiatu w Myśliborzu informuje, że w dniu 6 lipca 2022 roku (środa) o godz. 16:00 odbędzie się w trybie zdalnym LI Nadzwyczajna Sesja Rady Powiatu w Myśliborzu.

Porządek obrad:

1. Otwarcie obrad.
  2. Podjęcie uchwały w sprawie udzielenia dotacji z przeznaczeniem na realizowane w 2022 roku prace konserwatorskie, restauratorskie lub roboty budowlane przy zabytkach wpisanych do rejestru zabytków położonych lub znajdujących się na obszarze powiatu myśliborskiego.
  3. Zapoznanie się z dokumentami opracowanymi przez firmę BUDOSERWIS Z.U.H. Sp. z o.o. z siedzibą w Chorzowie, zgodnie z Umową Nr IZM/132/50/2022 z dnia 18 marca 2022 r. zawartą pomiędzy Powiatem Myśliborskim a Budoserwis Z.U.H. Sp. z o.o.:

- RAPORT Z WYCENY SPÓŁKI SZPITAL BARLINEK Sp. z o. o.

- OPINIA O WARTOŚCI - "Opinia określająca wartość wskazanych składników rzeczowego majątku trwałego KŚT 3-8, wyposażenia oraz WNIP należących do Szpitala Barlinek Sp. z o. o."

- OPERAT SZACUNKOWY OKREŚLAJĄCY WARTOŚĆ RYNKOWĄ NIERUCHOMOŚCI GRUNTOWYCH POŁOŻONYCH W BARLINKU PRZY UL. SZPITALNEJ 10".

1. Zamknięcie obrad.

Transmisja z obrad Nadzwyczajnej LI Sesji Rady Powiatu będzie dostępna na żywo na stronie internetowej Powiatu Myśliborskiego w zakładce „Aktualności”.

Przewodniczący Rady Powiatu
Robert Dudek