Likwidacja barier architektonicznych w budynku RPOT w Dębnie

Informujemy, że zakończono realizację zadania pn.: „Budowa szybu windowego wraz z dostawą i montażem windy, poszerzenie otworów drzwiowych i montaż nowych drzwi oraz wykonanie drogi dojazdowej z miejscami postojowymi przy budynku Regionalnej Placówki Opiekuńczo- Terapeutycznej przy ul. Mickiewicza 30B, 74-400 Dębno”.

Zadanie swoim zakresem obejmowało:

Budowę szybu dźwigu osobowego wraz z dostawą i montażem windy osobowej w budynku RPOT w Dębnie. Winda obsługuje pasażerów z poziomu terenu, piwnicy, parteru oraz I piętra,

Poszerzenie 4 otworów drzwiowych z 80 cm do 90 cm i montaż 4 nowych skrzydeł drzwiowych na poziomie piwnicy,

Wykonanie drogi dojazdowej do nowo projektowanej windy wraz z wykonaniem miejsc postojowych dla osób niepełnosprawnych.

Całkowita wartość projektu, zgodnie z podpisaną umową o dofinansowanie, stanowiła kwotę 610.709,05,  w tym wartość dofinansowania ze środków PFRON 264.996,24 zł, wkład własny Powiatu Myśliborskiego 345.712,81 zł.

Centrum Usług Wspólnych
Powiatu Myśliborskiego