LV Sesja Rady Powiatu w Myśliborzu

Przewodniczący Rady Powiatu w Myśliborzu informuje, że w dniu 26 października 2022 roku (środa) o godz. 15:00 odbędzie się w trybie zdalnym LV Sesja VI kadencji Rady Powiatu w Myśliborzu.

Porządek obrad:

1. Otwarcie obrad.
  2. Ustalenie porządku obrad.
  3. Raport z realizacji Programów Ochrony Środowiska dla Powiatu Myśliborskiego za lata 2020–2021.
  4. Informacja o stanie dróg powiatowych.
  5. Plan organizacyjny zimowego utrzymania dróg powiatowych na terenie Powiatu Myśliborskiego w sezonie zimowym 2022/2023.
  6. Informacja o stanie realizacji zadań oświatowych na terenie Powiatu Myśliborskiego w roku szkolnym 2021/2022.
  7. Informacja na temat złożonych oświadczeń majątkowych.
  8. Podjęcie uchwały Rady Powiatu w Myśliborzu zmieniającej uchwałę w sprawie Wieloletniej Prognozy Finansowej Powiatu Myśliborskiego na lata 2022-2033.
  9. Podjęcie uchwały Rady Powiatu w Myśliborzu w sprawie zmiany budżetu i w budżecie Powiatu Myśliborskiego na 2022 rok.
  10. Podjęcie uchwały Rady Powiatu w Myśliborzu w sprawie wyrażenia stanowiska o utworzeniu Młodzieżowego Ośrodka Socjoterapii w Myśliborzu.
  11. Podjęcie uchwały Rady Powiatu w Myśliborzu w sprawie przyjęcia „Programu współpracy Powiatu Myśliborskiego z organizacjami pozarządowymi oraz podmiotami prowadzącymi działalność pożytku publicznego na 2023 rok”.
  12. Podjęcie uchwały Rady Powiatu w Myśliborzu w sprawie ustalenia opłat za usunięcie i przechowywanie statków lub innych obiektów pływających z obszarów wodnych położonych na terenie Powiatu Myśliborskiego na rok 2023.
  13. Podjęcie uchwały Rady Powiatu w Myśliborzu w sprawie wysokości opłat za usunięcie i przechowywanie pojazdu usuniętego z drogi oraz wysokości kosztów powstałych w razie odstąpienia od usunięcia pojazdu na rok 2023.
  14. Podjęcie uchwały Rady Powiatu w Myśliborzu zmieniającej uchwałę w sprawie uchwalenia Statutu Powiatu Myśliborskiego.
  15. Interpelacje i zapytania radnych.
  16. Sprawozdanie z pracy Zarządu Powiatu.
  17. Sprawozdanie z działań podejmowanych przez Przewodniczącego Rady w okresie międzysesyjnym.
  18. Oświadczenia radnych.
  19. Zamknięcie obrad.

Transmisja z obrad LV sesji Rady Powiatu Myśliborskiego będzie dostępna na żywo na stronie internetowej Powiatu Myśliborskiego w zakładce „Aktualności”.

Przewodniczący Rady Powiatu
Robert Dudek