LVII Sesja Rady Powiatu w Myśliborzu

Przewodniczący Rady Powiatu w Myśliborzu informuje, że w dniu 21 grudnia 2022 roku (środa) o godz. 1400  w sali posiedzeń Starostwa Powiatowego  w Myśliborzu, przy ul. Północnej 15 odbędzie się LVII Sesja Rady Powiatu w Myśliborzu.

Porządek obrad:

1. Otwarcie obrad.
  2. Ustalenie porządku obrad.
  3. Uchwalenie Wieloletniej Prognozy Finansowej Powiatu Myśliborskiego na lata 2023-2033:
  1. przedstawienie projektu uchwały w sprawie Wieloletniej Prognozy Finansowej Powiatu Myśliborskiego na lata 2023-2033 wraz z uzasadnieniem,
  2. odczytanie uchwały Regionalnej Izby Obrachunkowej w Szczecinie w sprawie wydania opinii o przedłożonym projekcie uchwały w sprawie Wieloletniej Prognozie Finansowej Powiatu Myśliborskiego na lata 2023-2033,
  3. odczytanie opinii komisji właściwej ds. budżetu,
  4. dyskusja,
  5. podjęcie uchwały w sprawie Wieloletniej Prognozy Finansowej Powiatu Myśliborskiego na lata 2023-2033,
  1. Uchwalenie budżetu Powiatu Myśliborskiego na 2023 rok:
  1. przedstawienie projektu uchwały budżetowej Powiatu Myśliborskiego na 2023 rok wraz z uzasadnieniem,
  2. odczytanie uchwały Regionalnej Izby Obrachunkowej w Szczecinie w sprawie wydania opinii o przedłożonym projekcie uchwały budżetowej Powiatu Myśliborskiego na 2023 rok oraz w sprawie wydania opinii o możliwości sfinansowania deficytu budżetowego wykazanego w projekcie uchwały budżetowej Powiatu Myśliborskiego na 2023 rok,
  3. odczytanie opinii komisji właściwej ds. budżetu,
  4. dyskusja,
  5. podjęcie uchwały w sprawie uchwalenia budżetu Powiatu Myśliborskiego na rok 2023.
  1. Podjęcie uchwały Rady Powiatu w Myśliborzu w sprawie zmiany budżetu i w budżecie Powiatu Myśliborskiego na 2022 rok.
  2. Podjęcie uchwały Rady Powiatu w Myśliborzu w sprawie zmiany budżetu Powiatu Myśliborskiego na 2022 rok.
  3. Podjęcie uchwały Rady Powiatu w Myśliborzu w sprawie przyjęcia „Strategii Rozwiązywania Problemów Społecznych w Powiecie Myśliborskim na lata 2022-2026”.
  4. Podjęcie uchwały Rady Powiatu w Myśliborzu w sprawie wyrażenia zgody na zawarcie umowy najmu nieruchomości stanowiącej własność Powiatu Myśliborskiego na okres pięciu lat.
  5. Podjęcie uchwały Rady Powiatu w Myśliborzu w sprawie wyrażenia zgody na zawarcie kolejnej umowy najmu nieruchomości stanowiącej własność Powiatu Myśliborskiego na okres trzech lat.
  6. Podjęcie uchwały Rady Powiatu w Myśliborzu w sprawie określenia rozkładu godzin pracy aptek ogólnodostępnych na terenie Powiatu Myśliborskiego w 2023 roku.
  7. Podjęcie uchwały Rady Powiatu w Myśliborzu w sprawie planu pracy Rady Powiatu na 2023 rok.
  8. Podjęcie uchwały Rady Powiatu w Myśliborzu w sprawie planu pracy i kontroli Komisji Rewizyjnej na 2023 rok.
  9. Podjęcie uchwały Rady Powiatu w Myśliborzu w sprawie zatwierdzenia planu pracy Komisji Oświaty, Bezpieczeństwa Publicznego, Drogownictwa, Zdrowia i Spraw Społecznych na 2023 rok.
  10. Interpelacje i zapytania radnych.
  11. Sprawozdanie z pracy Zarządu Powiatu.
  12. Sprawozdanie z działań podejmowanych przez Przewodniczącego Rady w okresie międzysesyjnym.
  13. Oświadczenia radnych.
  14. Zamknięcie obrad.