LVIII Sesja Rady Powiatu w Myśliborzu

Przewodniczący Rady Powiatu w Myśliborzu informuje, że w dniu 30 stycznia 2023 roku (poniedziałek) o godz. 1200 w sali posiedzeń Starostwa Powiatowego w Myśliborzu, przy ul. Północnej 15 odbędzie się LVIII Sesja Rady Powiatu w Myśliborzu.

Porządek obrad:

1. Otwarcie obrad.
  2. Ustalenie porządku obrad.
  3. Sprawozdanie z działalności Komisji Bezpieczeństwa i Porządku za 2022 rok.
  4. Informacja dotycząca średniego wynagrodzenia nauczycieli w roku 2022 w Powiecie Myśliborskim.
  5. Sprawozdanie z realizacji rocznego planu kontroli Komisji Rewizyjnej Rady Powiatu w Myśliborzu za 2022 rok.
  6. Podjęcie uchwały Rady Powiatu w Myśliborzu zmieniającej uchwałę w sprawie Wieloletniej Prognozy Finansowej Powiatu Myśliborskiego na lata 2023 – 2033.
  7. Podjęcie uchwały Rady Powiatu w Myśliborzu w sprawie zmiany budżetu Powiatu Myśliborskiego na 2023 rok.
  8. Podjęcie uchwały Rady Powiatu w Myśliborzu zmieniającej uchwałę w sprawie przyjęcia „Strategii Rozwiązywania Problemów Społecznych w Powiecie Myśliborskim na lata 2022-2026”.
  9. Podjęcie uchwały Rady Powiatu w Myśliborzu uchylającej uchwałę w sprawie podniesienia wysokości świadczeń pieniężnych dla rodzin zastępczych zawodowych i rodzinnych domów dziecka.
  10. Podjęcie uchwały Rady Powiatu w Myśliborzu w sprawie wyrażenia zgody na przeniesienie (zwrot) własności nieruchomości na rzecz Krajowego Ośrodka Wsparcia Rolnictwa.
  11. Podjęcie uchwały Rady Powiatu w Myśliborzu w sprawie nawiązania współpracy partnerskiej pomiędzy Powiatem Myśliborskim a Rejonem Vareńskim na Litwie.
  12. Interpelacje i zapytania radnych.
  13. Sprawozdanie z pracy Zarządu Powiatu.
  14. Sprawozdanie z działań podejmowanych przez Przewodniczącego Rady w okresie międzysesyjnym.
  15. Oświadczenia radnych.
  16. Zamknięcie obrad.