LXIV NADZWYCZAJNA SESJA RADY POWIATU W MYSLIBORZU

Przewodniczący Rady Powiatu w Myśliborzu informuje, że w dniu 2 sierpnia 2023 roku (środa) o godz. 1600 w sali posiedzeń Starostwa Powiatowego w Myśliborzu, przy ul. Północnej 15 odbędzie się LXIV Nadzwyczajna Sesja Rady Powiatu w Myśliborzu.

Porządek obrad:

1. Otwarcie obrad.
  2. Podjęcie uchwały zmieniającej uchwałę w sprawie Wieloletniej Prognozy Finansowej Powiatu Myśliborskiego na lata 2023-2033.
  3. Podjęcie uchwały w sprawie zmiany budżetu i w budżecie Powiatu Myśliborskiego na 2023 rok.
  4. Podjęcie uchwały zmieniającej uchwałę w sprawie określenia zadań, na które przeznacza się środki Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych przeznaczonych w 2023 roku.
  5. Zamknięcie obrad.

Transmisja z obrad Nadzwyczajnej LXIV Sesji Rady Powiatu będzie dostępna na żywo na stronie internetowej Powiatu Myśliborskiego w zakładce „Aktualności”.

Przewodniczący Rady Powiatu

Robert Dudek