LXIX SESJA RADY POWIATU W MYŚLIBORZU

Przewodniczący Rady Powiatu w Myśliborzu informuje, że w dniu 20 grudnia 2023 roku (środa) o godz. 16:30 w sali posiedzeń Starostwa Powiatowego w Myśliborzu, przy ul. Północnej 15 odbędzie się LXIX Sesja Rady Powiatu w Myśliborzu.

Porządek obrad:

1. Otwarcie obrad.
  2. Ustalenie porządku obrad.
  3. Uchwalenie budżetu Powiatu Myśliborskiego na 2024 rok oraz Wieloletniej Prognozy Finansowej Powiatu Myśliborskiego na lata 2024-2033:
    1. przedstawienie projektu uchwały w sprawie Wieloletniej Prognozy Finansowej Powiatu Myśliborskiego na lata 2024-2033 oraz projektu uchwały budżetowej Powiatu Myśliborskiego na 2024 rok,
    2. odczytanie uchwały Regionalnej Izby Obrachunkowej w Szczecinie w sprawie wydania opinii o przedłożonym projekcie uchwały o Wieloletniej Prognozie Finansowej Powiatu Myśliborskiego na lata 2024-2033,
    3. odczytanie opinii komisji właściwej ds. budżetu do projektu Wieloletniej Prognozy Finansowej Powiatu Myśliborskiego na lata 2024-2033,
    4. autopoprawka Zarządu Powiatu w Myśliborzu do projektu uchwały w sprawie Wieloletniej Prognozy Finansowej Powiatu Myśliborskiego na lata 2024-2033,
    5. dyskusja nad projektem wieloletniej prognozy finansowej,
    6. podjęcie uchwały w sprawie Wieloletniej Prognozy Finansowej Powiatu Myśliborskiego na lata 2024-2033,
    7. odczytanie uchwały Regionalnej Izby Obrachunkowej w Szczecinie w sprawie wydania opinii o przedłożonym projekcie uchwały budżetowej Powiatu Myśliborskiego na 2024 rok oraz w sprawie wydania opinii o możliwości sfinansowania deficytu budżetowego wykazanego w projekcie uchwały budżetowej Powiatu Myśliborskiego na 2024 rok,
    8. odczytanie opinii komisji właściwej ds. budżetu do projektu budżetu Powiatu Myśliborskiego na 2024 rok,
    9. autopoprawka Zarządu Powiatu w Myśliborzu do projektu budżetu Powiatu Myśliborskiego na rok 2024,
    10. dyskusja nad projektem budżetu,
    11. podjęcie uchwały w sprawie uchwalenia budżetu Powiatu Myśliborskiego na 2024 rok.
  4. Podjęcie uchwały Rady Powiatu w Myśliborzu zmieniającej uchwałę w sprawie Wieloletniej Prognozy Finansowej Powiatu Myśliborskiego na lata 2023-2033.
  5. Podjęcie uchwały Rady Powiatu w Myśliborzu w sprawie zmiany budżetu i w budżecie Powiatu Myśliborskiego na 2023 rok.
  6. Podjęcie uchwały Rady Powiatu w Myśliborzu w sprawie ustalenia wykazu wydatków, które nie wygasają z upływem roku budżetowego 2023.
  7. Podjęcie uchwały Rady Powiatu w Myśliborzu w sprawie określenia rozkładu godzin pracy aptek ogólnodostępnych na terenie Powiatu Myśliborskiego w 2024 roku.
  8. Podjęcie uchwały Rady Powiatu w Myśliborzu w sprawie planu pracy Rady Powiatu na 2024 rok.
  9. Podjęcie uchwały Rady Powiatu w Myśliborzu w sprawie zatwierdzenia planu pracy Komisji Finansów, Budżetu i Rozwoju Gospodarczego w 2024 roku.
  10. Podjęcie uchwały Rady Powiatu w Myśliborzu w sprawie zatwierdzenia planu pracy Komisji Oświaty, Bezpieczeństwa Publicznego, Drogownictwa, Zdrowia i Spraw Społecznych w 2024 roku.
  11. Podjęcie uchwały Rady Powiatu w Myśliborzu w sprawie planu pracy i kontroli Komisji Rewizyjnej w 2024 roku.
  12. Interpelacje i zapytania radnych.
  13. Sprawozdanie z pracy Zarządu Powiatu.
  14. Sprawozdanie z działań podejmowanych przez Przewodniczącego Rady w okresie międzysesyjnym.
  15. Oświadczenia radnych.
  16. Zamknięcie obrad.

Transmisja z obrad LXIX sesji Rady Powiatu Myśliborskiego będzie dostępna na żywo na stronie internetowej Powiatu Myśliborskiego w zakładce „Aktualności”.

Przewodniczący Rady Powiatu
        Robert Dudek