LXV NADZWYCZAJNA SESJA RADY POWIATU W MYSLIBORZU

Przewodniczący Rady Powiatu w Myśliborzu informuje, że w dniu 28 sierpnia 2023 roku (poniedziałek) o godz. 1300 w sali posiedzeń Starostwa Powiatowego w Myśliborzu, przy ul. Północnej 15 odbędzie się LXV Nadzwyczajna Sesja Rady Powiatu w Myśliborzu.

Porządek obrad:

1. Otwarcie obrad.
  2. Podjęcie uchwały w sprawie zmiany uchwały w sprawie utworzenia Centrum Usług Wspólnych Powiatu Myśliborskiego.
  3. Podjęcie uchwały w sprawie nadania numeru porządkowego Branżowej Szkole I Stopnia w Myśliborzu wchodzącej w skład Zespołu Szkół i Placówek Oświatowych w Myśliborzu oraz Branżowej Szkole I Stopnia Specjalnej w Myśliborzu wchodzącej w skład Młodzieżowego Ośrodka Socjoterapii w Myśliborzu.
  4. Zamknięcie obrad.

Transmisja z obrad Nadzwyczajnej LXV Sesji Rady Powiatu będzie dostępna na żywo na stronie internetowej Powiatu Myśliborskiego w zakładce „Aktualności”.

Przewodniczący Rady Powiatu

Robert Dudek