LXX Sesja Rady Powiatu w Myśliborzu

Przewodniczący Rady Powiatu w Myśliborzu informuje, że w dniu 31 stycznia 2024 roku (środa) o godz. 16:00 w sali posiedzeń Starostwa Powiatowego w Myśliborzu, przy ul. Północnej 15 odbędzie się LXX Sesja Rady Powiatu w Myśliborzu.

Porządek obrad:

1. Otwarcie obrad.
  2. Ustalenie porządku obrad.
  3. Sprawozdanie z działalności Komisji Bezpieczeństwa i Porządku za 2023 rok.
  4. Sprawozdanie z wysokości średnich wynagrodzeń nauczycieli na poszczególnych stopniach awansu zawodowego w szkołach prowadzonych przez Powiat Myśliborski w 2023 roku.
  5. Sprawozdania z pracy Stałych Komisji Rady Powiatu w Myśliborzu za 2023 rok.
  6. Sprawozdanie z realizacji rocznego planu kontroli Komisji Rewizyjnej Rady Powiatu w Myśliborzu za 2023 rok.
  7. Podjęcie uchwały Rady Powiatu w Myśliborzu w sprawie określenia zasad udzielania dotacji na prace konserwatorskie, restauratorskie lub roboty budowlane przy zabytkach wpisanych do rejestru zabytków lub gminnej ewidencji zabytków, położonych lub znajdujących się na obszarze Powiatu Myśliborskiego.
  8. Podjęcie uchwały Rady Powiatu w Myśliborzu w sprawie rozwiązania komisji doraźnej ds. opracowania projektu zmian Statutu Powiatu Myśliborskiego.
  9. Interpelacje i zapytania radnych.
  10. Sprawozdanie z pracy Zarządu Powiatu.
  11. Sprawozdanie z działań podejmowanych przez Przewodniczącego Rady w okresie międzysesyjnym.
  12. Oświadczenia radnych.
  13. Zamknięcie obrad.

Transmisja z obrad LXX sesji Rady Powiatu Myśliborskiego będzie dostępna na żywo na stronie internetowej Powiatu Myśliborskiego w zakładce „Aktualności”.

Przewodniczący Rady Powiatu
          Robert Dudek