LXXI Sesja Rady Powiatu w Myśliborzu

Przewodniczący Rady Powiatu w Myśliborzu informuje, że w dniu 27 marca 2024 roku (środa) o godz. 16:30 w sali posiedzeń Starostwa Powiatowego w Myśliborzu, przy ul. Północnej 15 odbędzie się LXXI Sesja Rady Powiatu w Myśliborzu.

Porządek obrad:

1. Otwarcie obrad.
  2. Ustalenie porządku obrad.
  3. Sprawozdanie z realizacji „Powiatowego Programu Zapobiegania Przestępczości oraz Porządku Publicznego i Bezpieczeństwa Obywateli za rok 2023”.
  4. Sprawozdanie z realizacji „Programu współpracy Powiatu Myśliborskiego z organizacjami pozarządowymi oraz podmiotami prowadzącymi działalność pożytku publicznego na rok 2023”.
  5. Sprawozdanie z działalności Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie w Myśliborzu, w tym z realizacji programów, projektów, strategii za rok 2023.
  6. Sprawozdanie z efektów pracy Organizatora Rodzinnej Pieczy Zastępczej w Powiecie Myśliborskim za rok 2023.
  7. Podjęcie uchwały Rady Powiatu w Myśliborzu zmieniającej uchwałę w sprawie Wieloletniej Prognozy Finansowej Powiatu Myśliborskiego na lata 2024-2033.
  8. Podjęcie uchwały Rady Powiatu w Myśliborzu w sprawie zmiany budżetu Powiatu Myśliborskiego na 2024 rok.
  9. Podjęcie uchwały Rady Powiatu w Myśliborzu w sprawie wyrażenia zgody na wniesienie wkładu pieniężnego do spółki Szpital w Dębnie im. Świętej Matki Teresy z Kalkuty Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością, na podwyższenie jej kapitału zakładowego oraz objęcia udziałów w podwyższonym kapitale.
  10. Podjęcie uchwały Rady Powiatu w Myśliborzu w sprawie wyrażenia zgody na wniesienie wkładu pieniężnego do spółki Szpital Barlinek Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością, na podwyższenie jej kapitału zakładowego oraz objęcia udziałów w podwyższonym kapitale.
  11. Podjęcie uchwały Rady Powiatu w Myśliborzu w sprawie nieodpłatnego przekazania na rzecz Gminy Myślibórz nieruchomości położonych w obrębie Renice, gmina Myślibórz, z przeznaczeniem na działalność rekreacyjną.
  12. Podjęcie uchwały Rady Powiatu w Myśliborzu w sprawie określenia zadań, na które przeznacza się środki Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych przeznaczonych w 2024 roku.
  13. Podjęcie uchwały Rady Powiatu w Myśliborzu w sprawie podniesienia wysokości świadczeń pieniężnych dla rodzin zastępczych zawodowych i rodzinnych domów dziecka.
  14. Podjęcie uchwały Rady Powiatu w Myśliborzu w sprawie udzielenia dotacji na prace konserwatorskie i restauratorskie przy zabytku wpisanym do rejestru zabytków lub gminnej ewidencji zabytków.
  15. Podjęcie uchwały Rady Powiatu w Myśliborzu w sprawie udzielenia dotacji na prace konserwatorskie i restauratorskie przy zabytku wpisanym do rejestru zabytków lub gminnej ewidencji zabytków.
  16. Podjęcie uchwały Rady Powiatu w Myśliborzu w sprawie udzielenia dotacji na prace konserwatorskie i restauratorskie przy zabytku wpisanym do rejestru zabytków lub gminnej ewidencji zabytków.
  17. Podjęcie uchwały Rady Powiatu w Myśliborzu w sprawie udzielenia dotacji na prace konserwatorskie i restauratorskie przy zabytku wpisanym do rejestru zabytków lub gminnej ewidencji zabytków.
  18. Podjęcie uchwały Rady Powiatu w Myśliborzu w sprawie rozpatrzenia wniosku złożonego przez Urząd Cywilnej i Demokratycznej Kontroli.
  19. Podjęcie uchwały Rady Powiatu w Myśliborzu w sprawie rozpatrzenia skargi na działanie Starosty Myśliborskiego.
  20. Podjęcie uchwały Rady Powiatu w Myśliborzu w sprawie uznania się za niewłaściwą do rozpatrzenia skargi.
  21. Interpelacje i zapytania radnych.
  22. Sprawozdanie z pracy Zarządu Powiatu.
  23. Sprawozdanie z działań podejmowanych przez Przewodniczącego Rady w okresie międzysesyjnym.
  24. Oświadczenia radnych.
  25. Zamknięcie obrad.

Transmisja z obrad LXXI sesji Rady Powiatu Myśliborskiego będzie dostępna na żywo na stronie internetowej Powiatu Myśliborskiego w zakładce „Aktualności”.

Przewodniczący Rady Powiatu
          Robert Dudek